sport

سرمربی تیم الزورا عراق می‌گوید تیمش آماده مصاف با ذوب آهن است.

به گزارش جی پلاس، حکیم شاکر، سرمربی تیم فوتبال الزورا عراق در نشست خبری پیش از بازی با ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان آسیا گفت: فردا اولین بازی ما برابر ذوب‌آهن است. تیمی که از نظر کیفی سطح خوبی دارد. بیشتر بازیکنان ما بومی هستند. امیدوارم که شانس داشته باشیم. آماده مسابقه فردا هستیم. امیدوارم بازی فردا بازی خوبی باشد.

او ادامه داد: به نظر من ذوب‌آهن از لحاظ کیفی تیم خوبی است و ما تدابیر تکنیکی را به گونه‌ای در نظر گرفته‌ایم که فردا بهترین نتیجه را برابر این تیم داشته باشیم.

شاکر درباره میزان آمادگی تیمش برای بازی فردا هم بیان کرد: تیم ما در آمادگی کامل به سر می‌برد و در این خصوص با بازیکنان کار شده است که بهترین عملکردشان را به نمایش بگذارند.

سرمربی الزورا در مورد شرایط تیمش در عراق هم اظهار کرد: تیم ما در سال ۱۹۶۹ تأسیس شده است. باشگاه‌های زیادی از عراق در لیگ قهرمانان حضور داشته‌اند اما ۲۴ سال است که الزورا در این مسابقات نبوده است. ما قهرمان سال گذشته عراق هستیم ولی الان در رتبه چهارم عراق حضور داریم. باید به شما بگویم ما هیچ هراسی از تیم‌های ایرانی و ذوب‌آهن نداریم و از این چالش استقبال می‌کنیم. برای هر دو تیم آرزوی موفقیت دارم.

او در مورد مصدومان تیمش هم بیان کرد: بها مصدوم است و به بازی نمی‌رسد. صفا هادی هم مشکلی در پاسپورتش وجود داشت و اگر بتوانیم این مشکل را حل کنیم او به ما اضافه می‌شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1131598
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ