sport

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با انتقاد از برخی برداشت‌ها و تحلیل‌های غیرمنصفانه اظهار کرد: برخورد کمیته انضباطی با تمامی متخلفان و باشگاه‌ها یکسان است و متهم کردن این کمیته به برخورد تبعیض آمیز غیراخلاقی است.

به گزارش جی پلاس، اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون با بیان این مطلب گفت: ما در کمیته انضباطی تلاش کرده‌ایم که همواره مجری قانون بر مبنای عدالت باشیم و در این خصوص هیچ تفاوتی میان باشگاه‌ها وجود ندارد. در خصوص اتفاقات روزهای گذشته نیز به موارد و موضوعاتی که مربوط به کمیته انضباطی است قطعاً ورود خواهیم کرد. ما در انتظار دریافت گزارش مقامات رسمی مسابقه فولاد و استقلال هستیم تا با بررسی تمامی جوانب در این خصوص تصمیم گیری کنیم اما اینکه در برخی رسانه‌ها مواردی دور از انصاف مطرح می‌شود و عنوان می‌کنند که کمیته انضباطی تبعیض و یا تفاوتی قائل می‌شود غیرحرفه‌ای و غیراخلاقی است. اینکه بازیکن متعلق به کدام تیم است و یا در چه زمانی یا در فاصله با کدام مسابقه مرتکب تخلف شده هیچ تاثیری در قضاوت و تصمیم کمیته انضباطی ندارد.

او اضافه کرد: هدف ما اجرای قانون به شکل یکسان برای تمامی تیم‌هاست و متخلف با هر لباس و هر رنگی که باشد برای ما تفاوتی ندارد. تا امروز هم نشان داده‌ایم همیشه با قاطعیت نسبت به تخلفات موضع گرفته و برخورد کرده‌ایم. چه زمانی در این بین تبعیضی وجود داشته که حالا چنین فرافکنی‌هایی صورت می‌گیرد؟ درخواست من از رسانه‌ها این است که در راستای کمک به فوتبال و ارتقای جایگاه فرهنگی فوتبال کشور رویکردی منصفانه و سازنده داشته باشند. کمیته انضباطی قطعاً به تکلیف و وظیفه خودش مطابق قانون و بر مبنای عدالت و انصاف عمل خواهد کرد. متاسفانه یکی از مشکلات اصلی فوتبال ما همین‌گونه اظهار نظرها و جوسازی‌هایی است که له یا علیه یک تیم خاص صورت می گیرد و به دنبال تاثیرگذاری روی عملکرد کمیته انضباطی یا سایر بخش‌هاست. ضمن آنکه از رسانه‌ها درخواست می‌کنم از چنین رفتارهایی به شکل جدی خودداری کنند لازم است بر این نکته تاکید شود که کمیته انضباطی با استقلال کامل و بدون توجه به این‌گونه فضاسازی‌ها اقدام خودش را انجام می دهد و مطرح کردن چنین مسائل غیرواقعی تاثیری روی روند کار این کمیته نخواهد داشت.

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1130847 منبع: سایت رسمی فدراسیون فوتبال
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ