sport

نکته اینجاست که کلمبیا اعلام کرد پولی بابت قرارداد با کی روش با ایجنت ها نمی دهد و حالا مشخص شده در واقع دختر کارلوس بوده که باعث این اتفاق شده است.

به گزارش جی پلاس، اخیرا رسانه های کلمبیایی فاش کردند کارهای حقوقی قرارداد کارلوس و تیم ملی این کشور را دختر کی روش می‌کند. اما شاید بد نباشد اطلاعاتی درباره دختر کی روش داشته باشید. او در آفریقای جنوبی زندگی می‌کند ولی معمولا در سفر است.

دختر کی‌روش باید در سال چند بار به جزیره وامیزی، و پرتغال برود تا به همه مسایل رسیدگی کند. او وکیل پایه یک است و مسئولیت رسیدگی به دارایی های پدرش را دارد. کی روش در موزامبیک جزیره ای زیبا با طبیعتی منحصر به فرد دارد که نامش وامیزی است. این جزیره هر سال گردشگردان ثروتمند زیادی را به موزامبیک می‌کشد. توریست ها بعد از پرواز به موزامبیک با یک هلی کوپتر اختصاصی عازم جزیره وامیزی می شوند تا مدتی را در آنجا بگذرانند.

کی روش چند سال قبل سرمایه گذاری هنگفتی در آنجا کرد و در واقع جزیره به طور کامل در اختیارش است. آنجا یک هتل بسیار زیبا هم دارد تا میهمان ها در آن اقامت کنند. از آنجا که کی روش درگیر فوتبال است دختر او به طور کامل امور را زیر نظر دارد و همه کارها را انجام می دهد. همچنین بخش عمده دارایی های او در پرتغال هم تحت نظر دخترش مدیریت می شود. کی روش همواره در کنار فوتبال بیزینس های اقتصادی هم داشته ولی چون درگیر است همه چیز را به دخترش سپرده است. حالا پای او به فوتبال هم باز شده و به عنوان وکیل پدرش قرارداد جدید را امضا می کند.

نکته اینجاست که کلمبیا اعلام کرد پولی بابت قرارداد با کی روش با ایجنت ها نمی دهد و حالا مشخص شده در واقع دختر کارلوس بوده که باعث این اتفاق شده است. کی روش علاوه بر دخترش یک پسر هم دارد که چند سال قبل به ایران آمده بود. او فوق لیسانس رسیدگی به سوانح طبیعی را دارد و به نقاط مختلف دنیا سفر می کند تا در شرایط بحرانی کمک کند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1113165 منبع: خبرآنلاین
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ