sport

مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ عنوان کرد؛

مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت:کارت بازی داریوش شجاعیان و محسن کریمی با توجه به اینکه بازیکنان قبلی استقلال بودند صادر شده و این ۲ بازیکن مشکلی برای همراهی این تیم نخواهند داشت.

به گزارش جی پلاس، فریبرز محمودزاده در خصوص نقل و انتقالات نیم فصل گفت: نقل و انتقالات سیزدهم بهمن ماه به پایان رسید و قراردادهای مختلف به رویت همکاران ما رسید و با توجه به اینکه کمیته های حقوقی فدراسیون باید مجوزهای لازم را صادر می کردند تا این لحظه باشگاه های پدیده، نساجی و استقلال تهران در پی اقدامات اداری هستند که مجوز را دریافت کنند.به محض اینکه کمیته تعیین وضعیت و کمیته انضباطی به ما اعلام کنند کارت بازی بازیکنان این ۳ باشگاه صادر خواهد شد.

وی ادامه داد: البته کارت بازی داریوش شجاعیان و محسن کریمی با توجه به اینکه بازیکنان قبلی استقلال بودند صادر شده و این ۲ بازیکن مشکلی برای همراهی تیم استقلال نخواهند داشت.

وی  در خصوص بازیکنان خارجی شاغل در لیگ ایران گفت: بازیکنان خارجی باید شرایط سابقه در تیم های ملی و سطح کلی قاره ها را داشته باشد. البته کیفیت لیگ های آمریکای جنوبی و اروپا برای ما ملاک است و چون خیلی ها در مورد کی‌روش استنلی سوال پرسیدند باید بگویم فوتبال برزیل چون کیفیت بالایی دارد  مصوبه ای را یک سال و نیم قبل در سازمان لیگ ایجاد کردیم که لیگ های ایالتی برزیل هم مورد تایید سازمان لیگ خواهند بود و به همین دلیل استنلی مورد تائئدی سازمان لیگ قرار گرفت.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1111333 منبع: رادیو جوان
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ