life

در این مطلب شما را با ترفند‌ها و راهکار‌های انتخاب لباس به سبک مردان خوش تیپ آشنا می‌کنیم تا بتوانید خوشتیپ بودن را تجربه کنید.

به گزارش جی پلاس؛ دانستن راز‌های انتخاب و خرید لباس آقایان در قد و سایز‌های مختلف آن‌ها را تبدیل به مردان خوش تیپ و جذاب می‌کند.

 

بخش مهمی از خوشتیپی آقایان برمی‌گردد به نحوه انتخاب لباس، یعنی اگر شما بدانید چه لباسی انتخاب کنید و آن را چگونه ست کنید به نوعی به خوشتیپی نزدیک میشوید. حتما برای شما هم جای سوال دارد که آقایان خوشتیپ و جذاب چگونه لباس انتخاب می‌کنند و استایل شیکی برای خود م‌یسازند، شما با انتخاب درست لباس می‌توانید نقاط ضعف اندام تان را بپوشانید و به استایل ایده آل تان برسید.

در این بخش شما را با ترفند‌ها و راهکار‌های انتخاب لباس به سبک مردان خوش تیپ آشنا می‌کنیم تا بتوانید خوشتیپ بودن را تجربه کنید. مهمترین نکته‌ای که هنگام انتخاب لباس باید مد نظر داشته باشید این است که متناسب با قد و فرم اندام تان لباس انتخاب کنید در ادامه نحوه انتخاب لباس برای اندام‌های مختلف را به شما میگوییم.

اگر سایر بزرگ هستید:
- آقایان درشت هیکل نباید لباس یقه اسکی بپوشند مخصوصا اگر گردن کوتاهی دارند، سعی کنید همیشه کمربند ببندید، اما نه خیلی سفت طوری که شکم تان بیرون بزند.
- در انتخاب کت دقت کنید و سعی کنید هرگز کت‌هایی که در پشت شان دو چاک دارند نپوشید، زیرا این نوع کت‌ها شما را درشت‌تر نشان میدهند، شما باید تا حد امکان از کت‌هایی که بدون چاک هستند و یا یک چاک دارند استفاده کنید.
- آقایان سایز بزگ که شکم دارند هرگز نباید لباس‌هایی با راه راه افقی بپوشند، زیرا اینگونه لباس‌ها به سایز شما اضافه میکنند سعی کنید اگر لباس راه راه دوست دارید از لباس‌هایی با راه راه عمودی استفاده کنید.

اگر لاغر و قد بلند هستید:
- شاید فکر میکنید، چون لاغر هستید با انتخاب لباس‌هایی که سایز بزرگتری دارند چاق‌تر به نظر میرسید، اما سخت در اشتباهید شما باید همیشه دقیقا لباس سایز خودتان انتخاب کنید نه تنگ و نه گشاد.
- استایل‌های تک رنگ مثلا سر تا پا مشکی اصلا برای شما مناسب نیست و باید حداقل در استایل تان از دو رنگ متضاد استفاده کنید تا لاغری شما را پنهان کنند.
- مردان لاغر و قد بلند نباید لباس‌هایی با راه راه عمودی بپوشند، زیرا اینگونه لباس‌ها آن‌ها را خیلی قد بلند نشان میدهد، چون لاغر هستید بهتر است لباس‌هایی با راه راه افقی بپوشید تا پهن‌تر و چاق‌تر به نظر برسید.

اگر قد کوتاه هستید:
- شما باید در انتخاب کفش نهایت دقت تان را بگذارید و کفشی انتخاب کنید که کمی پاشنه مخفی داشته باشد، کفش‌هایی که پاشنه تخت هستند اصلا برای شما مناسب نیستند.
- لباس‌هایی که طرح‌های درشت دارند برای افراد قد کوتاه مناسب نیستند بهتر است لباس‌هایی با طرح و نقش‌های ریز انتخاب کنید.
- لباس‌هایی با راه راه عمودی باعث میشود قدتان کمی بلندتر به نظر بیاید همچنین استفاده از کراوات برای آقایان قد کوتاه ضروری است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کلمات کلیدی لباس خوشتیپ
کدخبر: 1084057 منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر

موضوعات داغ