sport

بازیکن پرسپولیس می‌گوید:«امسال دوباره می‌رویم برای قهرمانی.»

به گزارش جی پلاس، کمی ترس دارد، به همین دلیل هم بود که در بازی پرسپولیس با پیشکسوتان بازی نکرد تا آسیب دیدگی اش تشدید نشود.با این حال سیامک نعمتی به مجموعه ورزشی شهید کاظمی آمده بود تا بازی دو تیم را از نزدیک تماشا کند.در بین دو نیمه با او همکلام شدیم تا از آخرین وضعیت خودش و شرایط این روزهای پرسپولیس حرف بزند.

در این بازی به میدان نرفتی.
 
نه نشد.در جریان بازی های آسیب دیده بودم و باید کمی مراعات کنم.آن زمان شرایط فرق می کرد و باید برای پرسپولیس به میدان می رفتم و به همین دلیل خیلی از بازی ها را با درد بازی کردم.
 
الان شرایط چطور است؟
 
در حال حاضر استراحت می‌کنم تا با توجه به تعطیلی دوازده روزه، از دور جدید تمرینات برای نیم فصل دوم با قدرت در خدمت تیم باشم.
 
دوست نداشتی در بازی با پیشکسوتان به میدان بروی.
 
حقیقتا چرا.کیف کردم وقتی این همه اسطوره پرسپولیس را از نزدیک دیدم.ماشالا همه آنها خوب هستند و هنوز هم خیلی از آنها می توانند بازی کنند.
 
کدام یک از آنها الگوی تو هستند؟
 
همه آنها.شما اسامی و چهره ها را ببینید.هر کدام از این عزیزان خودشان یک تیم هستند و روزهای درخشانی را برای پرسپولیس رقم زده اند.خوشحال شدم که به اینجا آمدم و بازی آنها را از نزدیک تماشا کردم.
 
پرسپولیس قهرمانی در نیم فصل اول را با بدشانسی از دست داد.
 
متاسفانه نشد. اما به هواداران قول می دهیم که با قدرت در نیم فصل دوم به میدان می رویم.ما در نیم فصل اول بهترین بازی ها را انجام دادیم.بازیکن زیادی نداشتیم و در خیلی از بازی ها واقعا جور کردن 11 بازیکن هم سخت بود اما این راه را به پایان رساندیم و منتظر شروع نیم فصل دوم هستیم.
 
امسال قهرمان می شوید؟
 
شرایط سخت است. هواداران از ما انتظار دارند.از یکی – دو ماه دیگر هم رقابت های لیگ قهرمانان آغاز می شود و باید دوباره تلاش ها بیشتر شود.ما همه هدف مان این است که قهرمان شویم و هواداران هم غیر از این از ما انتظاری ندارند.امیدوارم که اتفاق های خوبی برای پرسپولیس بیفتد.
 
و اضافه شدن بازیکنان جدید.
 
قطعا بازیکنان جدید که بیایند کمک بزرگی را به ما می کنند.انشاءالله همه با هم و یک دل و متحد به سمت موفقیت پیش می رویم.
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1078875 منبع: خبرآنلاین
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ