sport

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: قصد داریم در بازی برگشت برابر السد قطر، با نتیجه مناسب برنده مسابقه شویم.

به گزارش جی پلاس، وینفرد شفر در آستانه دیدار دوستانه تیم ملی ایران برابر ازبکستان گفت: همواره برای موفقیت تیم ملی دعا می‌کنم. حضور 6 بازیکن در اردوی تیم ملی یک اتفاق خوب برای ما بوده و مطمئن هستم که بازیکنان ما با انگیزه بسیاری به استقلال باز خواهند گشت. همچنین ما 5 بازیکن دیگر را هم داریم که هر زمان که به حضور آنها نیاز باشد، با چمدان‌های آماده علاقه‌مند به کمک به تیم ملی هستند. من فکر می کنم خیلی زود از سوی تیم ملی با آنها نیز تماس گرفته شود.

وی افزود: در حال حاضر به بهترین شکل ممکن، خود را آماده می‌کنیم، اما این مطلوب ترین شرایط ممکن برای ما نیست. ما 7 بازیکن ملی پوش (همراه با طارق همام) را در حالی در اختیار نداریم که جزو کاندیداهای یازده بازیکن اصلی ما هستند. می‌توانم بگویم این اتفاق جالب نیست، اما باید یک تعریف و تمجید از تیم خود داشته باشم که حتی در این شرایط، بسیار سخت و با تمرکز تمرین می‌کنند. من می‌توانم به هواداران قول بدهم ما بازیکنان جوان و با استعداد خوبی در اختیار داریم که در آینده نزدیک به بهترین‌های استقلال تبدیل خواهند شد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به عملکرد خوب استقلال در فصل گذشته، تصریح کرد: فصل گذشته بسیار خوب به پایان رسید و پس از آن تیم ما چند تکه شد. فصل جدید را با مشکلات بسیاری شروع کردیم که حتی نمی‌توانم تعداد آنها را بشمارم. حالا هم تعجبی ندارد که بیشتر از قبل، برخی دوستان برای دادن نصیحت و مشورت جلو می‌آیند و کسانی هم هستند که غرض ورزانه صحبت می‌کنند، اما ما استقلال هستیم و اگر شما یکی از بهترین باشگاه‌ها باشید، همواره با چنین دست افرادی رو به رو خواهید بود. من فقط این را می‌توانم بگویم که اگر استقلال را دوست دارید، لطفا مد نظر داشته باشید که حمایت و صحبت‌های مثبت، بهترین راه برای کمک به تیم و باشگاه محبوب‌تان است. توهین، شایعات، گمانه زنی‌ها و غیره کمکی به پیشرفت استقلال نمی‌کند.

شفر با اشاره به دیدار برگشت استقلال برابر السد در دوحه قطر عنوان کرد: ما تسلیم نمی‌شویم و می‌خواهیم در قطر با نتیجه مناسب برنده مسابقه باشیم و به مرحله بعد برویم. ما در حال ساخت تیم جدیدی هستیم. همه سعی و تلاش ما این است که بهترین برنامه و آماده سازی را برای مسابقات پیش رو در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم، اما می‌دانیم که کار راحتی در پیش نداریم.

وی در پایان گفت: کادر جدید مدیریتی باشگاه، من و همه اعضای کادرفنی باید موانع زیادی را از پیش رو برداریم و با مشکلات زیادی مبارزه کنیم. روزهایی را پشت سر گذاشتیم که فکر می‌کردیم یک قدم بزرگ در مسیر درست برداشتیم، اما ناگهان مشکل دیگری از جای دیگری پدیدار می‌شود. به همین دلیل، ما باید همکاری بسیار خوبی داشته باشیم و کار سخت و وفاداری همه ما شرط موفقیت در آینده است. ما و باشگاه به خوبی یکدیگر را حمایت می‌کنیم و هر کسی در هر شرایطی هر کمکی که از دستش بر بیاید، انجام می‌دهد و این قطعا یک اتفاق بسیار خوب در شرایط سخت است. با هم به پیش می‌رویم و همین موضوع اولویت اصلی در باشگاه و تیم است. بازیکنان بسیار به یکدیگر نزدیک شده‌اند، به خوبی یکدیگر را حمایت می‌کنند و با هم در قالب تیم جلو می‌روند، اما برای بهتر شدن و پیشرفت بیشتر به زمان نیاز دارند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1009765 منبع: سایت باشگاه استقلال
ارسال نظر

موضوعات داغ