به گزارش روز یکشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ محمدحسین هاشمی اظهارداشت: شب گذشته در پی تماس‌های مکرر شهروندان منطقه دولت‌خواه با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر حضور و عربده‌کشی تعدادی اوباش در این منطقه و تخریب تعدادی خودرو توسط این افراد، عوامل گشتی کلانتری ۱۵۲خانی‌آبادنو به سرعت به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: مأموران انتظامی با حضور در محل حادثه، موفق به بازداشت پنج شرور شدند.

هاشمی افزود: متهمان بازداشت شده عموماً افراد کم سن و سال بین ۱۸ تا ۲۱ بودند که با استفاده از قمه، چوب و چکش اقدام به شکستن شیشه‌ و تخریب در خودروها می‌کردند.

رئیس کلانتری ۱۵۲ خانی‌آبادنو بیان کرد: در بررسی دقیق‌تر مشخص شد ابتدا دو نفر در محل حادثه بر سر جای پارک خودرو با یکدیگر درگیر شده‌اند که درگیری خاتمه یافته اما یکی از طرفین درگیری، به قصد انتقام‌جویی با این اوباش مجدداً در محل حاضر شده بودند.

وی افزود: اوباش اجیرشده، با توجه به ترک محل نزاع توسط شخص اول درگیری، اقدام به تخریب خودروهای پارک شده کرده بودند و به ۹ خودرو از ناحیه شیشه، در و آینه بغل آسیب زده بودند.

هاشمی اظهارداشت: در جریان این حادثه، هفت نفر از شهروندان منطقه دولت‌خواه توسط این اوباش مورد اصابت چاقو و قمه قرار گرفتند که دو نفر از آنها به واسطه شدت جراحات وارده به مراکز درمانی منتقل و مابقی به صورت سرپایی مداوا شدند.

به گفته رئیس کلانتری ۱۵۲ خانی‌آبادنو، تحقیقات بیشتر درباره این پرونده ادامه دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.