اخبار مرتبط

پدرام صمیمی‌فر عضو هیئت مدیره شرکت عمران پرند روز یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار کرد: نرخ رشد جمعیت در شهرهای جدید 26 درصد در کشور است و که این نسبت در دیگر شهرها کمتر از 5 درصد است.
وی با بیان اینکه پرند از پرجمعیت‌ترین شهرهای مسکن مهر کشور است گفت: از ابتدای تاسیس شرکت عمران سعی کرده‌ایم به وظایف قانونی شرکت‌های شهرهای جدید عمل کنیم و برغم آنکه تلاش‌های بسیاری برای آبادانی پرند شده اما هنوز جای کار در این شهر نوپا وجود دارد.
عضو هیئت مدیره شرکت عمران پرند ادامه داد: بسیاری از فعالیت‌ها در پرند از سوی شرکت عمران بوده و در حال حاضر بیش از 100 هزار نفر در مسکن مهر پرند زندگی ساکن شده اند که باید خدمات رفاهی خوبی به آن ارائه شود.
وی با بیان اینکه برخی از سازمان‌ها به تعهدات خود در قبال پرند عمل نکرده اند گفت: برخی از تعهدات وزات نیرو به سرانجام نرسیده و شرکت عمران مجبور است این تعهدات را تکمیل کند.
عضو هیئت مدیره شرکت عمران پرند اضافه کرد: 49 مدرسه در پرند ساختیم و مدارسی که باید آموزش و پرورش آن را می‌ساخت درحالی که ما هیچ وظیفه‌ای در قبال ساخت مدرسه نداریم.
صمیمی‌فر ابراز کرد: نباید برخی ادارات و سازمان‌ها کار را بر گردن دیگری بیاندازند، در پرند اگر هر کدام گوشه‌ای از پازل خدماتی را رها کنند به طور قطع دودش به چشم مردم می رود و تمام دستگاه‌ها موظفند برای رفاه مردم پرند تلاش کنند.
وی اضافه کرد: ما در پرند ظرفیت این را داریم که فرا منطقه ای فعالیت کنیم وجود بزرگراه‌ها، مناطق ویژه اقتصادی و فرودگاه و ... گواه بر این موضوع است.
عضو هیئت مدیره شرکت عمران پرند در بخش دیگری از سخنانش با اعلام خبر توقف ایستگاه مترو در پرند ابراز کرد: مترو از وظایف اصلی شهرداری است، 176 میلیارد تومان از منابع داخلی پرند را برای استقرار ایستگاه مترو در این شهر اختصاص داده‌ایم، عملیات خط مترو پرند رشد خوبی داشته است و انتظار داریم تا پیش از پایان سال‌جاری تکمیل و عملیات احداث این ایستگاه از سمت پرند صورت گیرد.
صمیمی‌فر تصریح کرد: ما به دنبال ایجاد گریزگاه‌هایی برای شهر پرند هستیم و در تلاشیم تا کنارگذر جنوبی به پرند را انجام دهیم.
وی عنوان کرد: عملیات ساخت جاده گاز که به شهر ملارد منتهی شود در دست بررسی است و به زودی مناقصه آن صورت می‌گیرد که این به طور قطع ظرفیت بسیار بزرگی است.
صمیمی‌فر با تاکید بر موضوع پویایی در شهر پرند خاطرنشان کرد: مسابقه «بالکن زیبای من» در پرند می‌تواند پویایی این شهر را به گوش دیگر شهرها و مردم برساند، این مسابقه را پیش می‌بریم که هر کسی برای واحد مسکونی بالکنی را طراحی کند تا بتواند به زیبایی شهر تبدیل کند.
تهرام/3036//1348
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.