خبرنگار الجزیره در این زمینه گفت که آژیرهای خطر در شهرک های یهودی نشین غلاف غزه به صدا در آمده است.

به گزارش جماران به نقل از الجزیره، در 277مین روز از جنگ علیه نوار غزه مقاومت فلسطین در این منطقه شهرک های یهودی نشین غلاف غزه را موشک باران کرد.

خبرنگار الجزیره در این زمینه گفت که آژیرهای خطر در شهرک های یهودی نشین غلاف غزه به صدا در آمده است.

در همین حال، روز گذشته منابع رسانه‌ای رژیم صهیونیستی اذعان کردند که از آغاز عملیات طوفان الاقصی تاکنون ۹۳۰۰ موشک از نوار غزه به سوی سرزمین‌های اشغالی شلیک شده است.

به گزارش المیادین، پس از گذشت ۹ ماه از آغاز عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر سال گذشته میلادی، منابع رسانه‌ای رژیم صهیونیستی از شلیک هزاران موشک از سمت نوار غزه به سوی سرزمین‌های اشغالی طی جنگ خبر می‌دهند.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که بر اساس آخرین داده‌ها، از آغاز عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون، ۹۳۰۰ موشک از نوار غزه به سوی سرزمین‌های اشغالی شلیک شده است.

این در حالی است که رژیم صهیونیستی یکی از اهداف خود از جنگ علیه نوار غزه را کاهش توان نظامی و موشکی گروه‌های مقاومت فلسطین در نوار غزه به ویژه جنبش حماس اعلام کرده است، اما پس از ۹ ماه جنگ موفق نشده مانع از شلیک موشک از سمت نوار غزه به سوی سرزمین‌های اشغالی شود.

بر همین اساس با وجود گذشت ۹ ماه از آغاز حملات وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه روزانه شاهد شلیک چندین موشک از نوار غزه به سمت سرزمین‌های اشغالی و ورود تلفات به صهیونیست‌ها هستیم.

علاوه بر این حملات موشکی گروه‌های مقاومت فلسطین به نظامیان متجاوز ارتش رژیم صهیونیستی در نقاط مختلف نوار غزه نیز ادامه دارد؛ موضوعی که حاکی از شکست رژیم صهیونیستی در از بین‌بردن قدرت موشکی گروه‌های مقاومت فلسطین در نوار غزه است.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

کلمات کلیدی جنگ غزه 2023
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.