در جنایتی که رژیم اشغالگر در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه مرتکب شد تا کنون ۲۱۰ فلسطینی که بیشتر آنها زن و کودک هستند به شهادت رسیدند و ۴۰۰ فلسطینی دیگر نیز زخمی شدند.

به گزارش جماران به نقل از الجزیره، وزارت بهداشت نوار غزه اعلام کرد که در جنایتی که رژیم اشغالگر در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه مرتکب شد تا کنون ۲۱۰ فلسطینی که بیشتر آنها زن و کودک هستند به شهادت رسیدند و ۴۰۰ فلسطینی دیگر نیز زخمی شدند.

رژیم اشغالگر همزمان با ادعایش مبنی بر برگرداندن 4 اسیر به شکل زنده به سرزمین های اشغالی یک جنایت تمام عیاری در غزه مرتکب شد.

وبسایت  آکسیوس آمریکا نیز به نقل از یک مسئول در دولت آمریکا اعلام کرد که هسته نظامی آمریکایی موسوم به «هسته گروگان ها» در سرزمین های اشغالی به بازگرداندن چهار اسیر اسرائیلی در عملیاتی که ارتش اسرائیل در النصیرات در مرکز غزه انجام داد کمک کرده است.

در همین  حال، یک منبع اسرائیلی گفت که ارتش موفق نشد یک بالگرد را به نزدیکی مکان بازگرداندن اسیران وارد کند و از نیروهای تقویتی بیشتر کمک گرفت.

یک منبع دیگر اسرائیلی نیز گفت که نیروهای مقاومت فلسطین خودرویی که اسیران سوار آن شده بودند را تعقیب کردند و به سمت آن آتش گشودند و آن را مورد اصابت قرار داده و از کار انداختند.

روزنامه یدیعوت آحارنوت گزارش داد که در جریان عملیات بازگرداندن 4 اسیر اسرائیلی در اردوگاه النصیرات در مرکز غزه یک فرمانده ارتش عضو یگان الیمام اسرائیل کشته شد.

هلال احمر فلسطین نیز اعلام کرد که نیروهای اشغالگر عملیات کشتار جمعی در النصیرات و مناطق مرکزی غزه مرتکب شد که در نتیجه آن ده ها فلسطینی شهید و ده ها تن دیگر زخمی شدند.

منابع خبری از تداوم درگیری‌های شدید در مناطق مختلف باریکه غزه بویژه اردوگاه النصیرات در مرکز غزه و حملات مقاومت فلسطین به نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی خبر دادند.

 درگیری‌های شدیدی میان مبارزان مقاومت و نیروهای اشغالگر در شرق شهر دیرالبلح واقع در مرکز باریکه غزه رخ داده است.

منابع خبری گزارش دادند که صدای انفجاری‌های شدید و ‌تیراندازی در این منطقه به گوش می‌رسد.

بنابر این گزارش نیروهای مقاومت فلسطین نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در شمال اردوگاه جدید النصیرات را هدف قرار دادند.

در همین حال خبرهای حاکی است که یک گروه از نظامیان ویژه رژیم صهیونیستی، هنگام ورود مخفیانه به اردوگاه النصیرات از سوی نیروهای مقاومت شناسایی شدند. نیروهای مقاومت نیز به مقابله با آنان پرداختند و پس از شناسایی آنها، ارتش رژیم صهیونیستی به صورت دیوانه وار اقدام به بمباران و موشکباران منطقه از طریق زمین، هوا و دریا کرد که به شهید و زخمی شدن شمار زیادی ازغیرنظامیان فلسطینی منجر شد.

تصاویری از لحظه بمباران زمینی، هوایی و دریایی وحشیانه اردوگاه النصیرات در مرکز باریکه غزه توسط ارتش اشغالگر صهیونیستی را در ویدیوی زیر مشاهده کنید.

نظامیان رژیم صهیونیستی هم اکنون مناطق مختلف اردوگاه النصیرات را محاصره کرده و هنوز پیکرهای شمار زیادی از شهدا و زخمی ها در معابر این منطقه بر زمین مانده است و امکان دسترسی به آن ها وجود ندارد.

برخی از منابع فلسطینی گزارش دادند که هدف نیروهای ویژه رژیم صهیونیستی از نفوذ به اردوگاه النصیرات، ورود به منزلی بوده است که احتمال داده بودند تعدادی از اسیران صهیونیست در آنجا نگهداری می شدند.

همچنین سرایاالقدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که تجمع نظامیان صهیونیست در خیابان الباطون واقع در شرق دیرالبلح را هدف حملات راکتی قرار داده است.

از سوی دیگر، درگیری‌های شدیدی در محوطه بیمارستان العوده بین مقاومت و ارتش رژیم صهیونیستی رخ داده است.

گردان‌های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس نیز اعلام کرد که چند نیروی مهندسی ارتش رژیم صهیونیستی را در یک تله انفجاری در شرق شهر رفح در جنوب باریکه غزه گیر انداخته و از پادر آورده و یا زخمی کرده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.