شمار شهدای تجاوز رژیم اسرائیل به نوار غزه از هفتم اکتبر تا کنون به 22هزار و 600 شهید رسید.

به گزارش جماران به نقل از الجزیره، وزارت بهداشت نوار غزه امروز جمعه اعلام کرد که شمار شهدای تجاوز رژیم اسرائیل به نوار غزه از هفتم اکتبر تا کنون به 22هزار و 600 شهید رسید.

شمار زخمی های تجاوز اسرائیل به نوار غزه از هفتم اکتبر تا کنون نیز به 57هزار و 910 زخمی رسید.

وزارت بهداشت نوار غزه تأکید کرد که رژیم اشغالگر طی 24 ساعت گذشته 15 جنایت مرتکب شد که در اثر آنها 162 شهروند فلسطینی به شهادت رسیده و 296 شهروند دیگر نیز زخمی شدند.

 

شهادت شمار زیادی فلسطینی در غزه و کرانه باختری

این در حالی است که در تازه ترین حملات صهیونیست ها به روستای بیت ریما در شمال غرب رام الله در کرانه باختری رود اردن ، یک نوجوان فلسطینی شهید شد.

به گزارش منابع فلسطینی ، یک نوجوان فلسطینی سحرگاه امروز (جمعه) بر اثر اصابت گلوله نظامیان اشغالگر در روستای بیت ریما واقع در شمال غرب رام الله به شهادت رسید. در یورش نظامیان صهیونیست به بیت ریما در عصر دیروز (پنجشنبه)‌ حداقل دو شهروند فلسطینی نیز شهید و تعدادی دیگر مجروح شدند.

حملات مستمر جنگنده های رژیم صهیونیستی به خان یونس در جنوب باریکه غزه افزایش یافته است تعداد شهدا در روستای بیت ریما و خان ​​یونس از صبح دیروز به 33 تن رسیده است.

منابع پزشکی از شهادت یک شهروند فلسطینی و زخمی شدن تعدادی دیگر در حمله صهیونیست‌ها به یک آپارتمان مسکونی در محله الامل در خان یونس همزمان با گلوله باران مناطق مرکزی توسط اشغالگران خبر دادند.

همچنین در بمباران خانه‌ای در خان یونس توسط جنگنده‌های رژیم اشغالگر یک زن فلسطینی نیز شهید و تعدادی دیگر مجروح شدند.

ویدئویی از تصاویر پیکرهای 14 شهید از جمله 9 کودک منتشر شده که نشان می دهد چادرهای آوارگان توسط هواپیماهای نظامی اشغالگران در مجاورت منطقه ساحلی المواصی در غرب خان یونس بمباران شده است.

همچنین در حمله نظامیان صهیونیست به منزل خانواده ابوسنجر در مرکز شهر رفح واقع در جنوب باریکه غزه ،پنج شهروند فلسطینی شهید و تعدادی دیگر زخمی شدند.

در اردوگاه المغازی در مرکز باریکه غزه نیز، در بمباران منزل خانواده ابوهولی توسط جنگنده‌های اشغالگر تعدادی شهید و مجروح شدند.

شهادت ده‌ها فلسطینی در باریکه غزه و کرانه باختریدر شهر غزه، منابع پزشکی گزارش دادند که بر اثر بمباران محله‌های شهر توسط جنگنده‌های اشغالگر، پیکر 9 شهید به مجتمع پزشکی الشفاء رسانده شد و مجموع شهدا از صبح امروز به 39 شهید رسید.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.