رسانه های صهونیستی از وقوع آتش سوزی مهیب در نزدیکی فرودگاه بن گوروین خبر می دهند.

 

به گزارش جماران به نقل از روسیا الیوم، رسانه‌های صهیونیستی از وقوع یک آتش‌سوزی گسترده و مهیب در نزدیکی فرودگاه «بن گوریون» در فلسطین اشغالی خبر دادند.

این رسانه ها گفتند که آتش نشانان در حال مبارزه با آتش سوزی بزرگی هستند که در حومه فرودگاه بن گوریون در نزدیکی تل آیو رخ داده است.

رسانه‌‌های رژیم صهیونیستی، لحظاتی پیش در خبرهایی فوری از وقوع یک آتش‌سوزی گسترده در نزدیکی فرودگاه بین‌‌المللی«بن گوریون» در فلسطن اشغالی و تخلیه منازل مجاور آن خبر دادند.

کانال ۱2 تلویزیون رژیم صهیونیستی امروز یک‌شنبه  از وقوع یک آتش‌سوزی گسترده در نزدیکی این فرودگاه خبر داد و اعلام کرد که تیم‌های آتش‌نشانی در حال تخلیه منازل شهرک صهیونیست‌نشین «زیتان» واقع در نزدیکی محل حادثه هستند.

پایگاه خبری روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارانوت» نیز در خبری فوری از این حریق و تخلیه منازل مجاور محل حادثه نوشت و اعلام کرد که تا زمان تنظیم این خبر، تیم‌های آتش‌نشانی نتوانسته‌اند آتش‌سوزی را مهار کنند.

هنوز دلیل این آتش‌سوزی اعلام نشده و جزئیاتی از آن در دست نیست و تنها نخستین تصاویر از این آتش‌سوزی در شبکه‌های اجتماعی در حال بازنشر است.

فرودگاه بن‌گوریون، بزرگترین فرودگاه بین‌المللی رژیم صهیونیستی است که در حومه شهر لاد و ۱۵ کیلومتری جنوب شرقی تل‌آویو قرار دارد. این فرودگاه به یاد «دیوید بن گوریون» نخستین نخست‌وزیر این رژیم نام‌گذاری شده است و اسکادران ۲۷ نیروی هوایی ارتش صهیونیست در این فرودگاه قرار دارد.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.