توئیت ایلون ماسک موسس شرکت تسلا و میلیاردر آمریکایی باعث هجوم آمریکایی ها برای خرید خانه شد.

 

به گزارش جماران به نقل از روسیا الیوم، پس از توئیت «ایلون ماسک» موسس شرکت های «تسلا» و «اسپیس اکس»و اعلام نزدیک شدن به زمان ساخت شهر«استاربیز» در «تگزاس» آمریکایی برای خرید خانه در این ایالت هجوم آوردند.

ماسک در 30 مارس در حساب توئیتری خود نوشت: خواهش می کنم به انتقال به استابیز یا دیگر مراکز بزرگ براونسویل یا جزیره ساوث بادری در تگزاس فکر کن. دوستانت را هم تشویق به این کار بکن!».

این میلیاردر آمریکایی اشاره کرد که نیاز«اسپیس اکس» شرکت وی به استخدام مهندسان،متخصصان، بناها و دیگر افراد در حرفه های مختلف به سرعت رو به افزایش است.

روزنامه  اینترنتی«تی ام زد» در این زمینه نوشت که کاربران اینترنت این توئیت ماسک را به مثابه دعوت به شمار آوردند. املاکی های آمریکایی نیز بلافاصله افزایش تقاضا برای خرید خانه را ثبت کردند و این رخداد را «تأثیر ایلون ماسک»توصیف کردند.

فعالان در زمینه تجارت املاک گفتند که از سراسر کشور و حتی از کنیا با آنها تماس گرفته می شود.

ایلون ماسک ماه مارس گذشته در توئیتی خبر از ساخت شهر جدیدش در تگزاس داد و وعده داد که در اراضی شهر استاربیز با سگ ها هم «خوش رفتاری» می شود. وی تأکید کرد که مساحت شهر جدید بسیار بیشتر از روستای«بوکا چیکا» است که در آن پایگاه فضایی مخصوص شرکت اش در آن واقع شده است.


 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.