رئیس جمهور سوریه و همسرش که به کرونا مبتلا شده بودند بهبود پیدا کردند.

 

به گزارش جماران، دفتر ریاست جمهوری سوریه امروز سه شنبه اعلام کرد که «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه و «اسماء» همسرش کرونا را شکست دادند و آخرین آزمایش کرونای آنها منفی بوده است.

دفتر ریاست جمهوری سوریه تأکید کرد که پس از پایان قرنطینه خانگی و از بین رفتن عوارض کرونا و منفی شدن آزمایش کرونای رئیس جمهور و همسرش آنها از امروز کار خود را به شکل طبیعی از سر می گیرند.

اوایل ماه مارس جاری دفتر ریاست جمهوری سوریه اعلام کرد که «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه و «اسماء» همسرش به ویروس کرونا مبتلا شدند و حال آنها خوب و باثبات است.

دفتر ریاست جمهوری سوریه با صدور بیانیه ای اعلام کرد: پس از آن که بشار و اسماء اسد نشانه های خفیفی شبیه به نشانه های ابتلا به ویروس کرونا احساس کردند تست پی سی آر کرونا دادند و نتیجه آن نشان دادکه آنها مبتلا به کرونا شده اند اما حال آنها خوب و با ثبات است.

در این بیانیه آمده است که رئیس جمهور و همسرش کار خود در زمان گذراندن قرنطینه خانگی به مدت دو یا سه هفته، در خانه انجام می دهند.

از آن زمان به بعد شایعات زیادی درباره سلامتی رئیس جمهور سوریه منتشر شد از جمله اینکه وی برای درمان به مسکو منتقل شده است اما «ریاض حداد» سفیر سوریه در سوریه این شایعات را تکذیب کرد و تأکید کرد که بشار اسد در سوریه به سر می برد.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.