سخنان جو بایدن در مورد بخت میکی ماوس برای شکست دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر (آبان ماه) باعث شد تا نام این شخصیت کارتونی در شبکه اجتماعی توئیتر ترند شود.

 

به گزارش جماران به نقل از یورونیوز، «جو بایدن» نامزد رقابت های مقدماتی برای کسب نامزدی حزب «دموکرات» آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می گوید این حزب با نامزدی شخصیت کارتونی «میکی ماوس» هم در برابر «دونالد ترامپ» رئیس جمهور کنونی این کشور بخت پیروزی دارد.

معاون «باراک اوباما» در دوران ریاست جمهوری چهل و چهارمین رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در مصاحبه با شبکه «ام اس ان بی سی» گفت: «من قبول نمی کنم که بگوییم یکی از نامزدهای دموکرات ممکن است شکست بخورد. فکر می کنم که ما می توانیم میکی ماوس را هم در مقابل رئیس جمهور (ترامپ)نامزد کنیم و بخت پیروزی داشته باشیم.»

سخنان جو بایدن در حالی بیان می شود که شماری از مدیران کارزارهای پیشین حزب دموکرات هشدار داده اند که این حزب با نامزدی «برنی سندرز»، سناتور چپگرای ایالت «ورمونت» در برابر دونالد ترامپ نمی تواند کاخ سفید را از جمهوریخواهان پس بگیرد.

این در حالی است که برنی سندرز در اولین رقابت انتخاباتی در ایالت «آیووا» پس از «پیت بودجج» و با اختلاف تنها یک دهم درصد در جایگاه دوم قرار گرفت. نظرسنجی ها نیز نشان می دهد که برنی سندرز در ایالت نیوهمپشایر از رقبای خود پیشی گرفته است.

برنی سندرز در سال ۲۰۱۶ در ایالت نیوهمپشایر با فاصله زیاد (۲۳ درصد) «هیلاری کلینتون» را شکست داده بود. انتخابات مقدماتی حزب دموکرات در ایالت نیوهمپشایر روز سه شنبه برگزار شد.

جو بایدن در نظرسنجی های انجام شده در نیوهمپشایر پس از برنی سندرز، پیت بودجج، شهردار سابق ساوت بند، امی کلوبشار، سناتور ایالت مینه سوتا و به همراه الیزابت وارن، سناتور ایالت ماساچوست در جایگاه چهارم قرار دارد.

سخنان روز سه شنبه جو بایدن در مورد بخت میکی ماوس برای شکست دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر (آبان ماه) باعث شد تا نام این شخصیت کارتونی در شبکه اجتماعی توئیتر ترند شود.

شرکت «والت دیزنی» شخصیت محبوب میکی ماوس را در سال ۱۹۲۸ خلق کرد. میکی ماوس در سال ۱۹۷۸ به اولین شخصیت کارتونی تبدیل شد که ستاره ای مخصوص در پیاده روی مشاهیر هالیوود پیدا کرد. ستاره ای نیز در این پیاده رو در سال ۲۰۰۷ به دونالد ترامپ تعلق گرفت.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.