پیام مساعدی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این مدت نسبت به آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها در مناطق مرکزی و جنوبی استان به ویژه در شهرستانهای دیر، کنگان، عسلویه و جم و بخش هایی از شهرستانهای تنگستان، دشتی و بوشهر هشدار داده می شود.
وی بیان کرد: همچنین نسبت به وقوع طوفان تندری، رعد و برق های شدید، افزایش ناگهانی ارتفاع موجب دریا در برخی ساعت ها و گاهی ریزش تگرگ در برخی نقاط جنوبی و مرکزی استان هشدار داده می شود.
مساعدی ادامه داد: در 24 ساعت آینده آسمان استان بوشهر نیمه ابری تا تمام ابری و در برخی ساعت ها رگبار باران، رعد وبرق، احتمال وزش تندباد لحظه ای، گاهی گردوخاک پیش بینی می شود.
مساعدی اظهار داشت: در این مدت جهت وزش باد بطور غالب جنوب شرقی تا جنوب غربی گاهی شمال شرقی با سرعت 10 تا 36 و در هنگام وزش تندباد بیش از 50 کیلومتر در ساعت پیش بینی می شود.
وی گفت: برای 24 ساعت آینده ارتفاع موج دریا 60 تا 120 سانتیمتر و در هنگام وزش تندباد لحظه ای تا 150 سانتیمتر پیش بینی شده است.
مساعدی افزود: فردا در بندر بوشهر مد اول دریا ساعت 02:15، جزر اول دریا ساعت 05:22، مد دوم دریا ساعت 13:02 و جزر دوم دریا ساعت 21:49 خواهد بود.
7212/6047/6045
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.