اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر دراین آیین گفت: یکی از طرح‌های بهره‌برداری شده اسکله 50 هزار تنی کانتینری مجتمع بندری نگین است که با اعتبار بیش از 900 میلیارد ریال به همت بخش خصوصی احداث شده است.
سیاوش ارجمند زاده افزود: لایروبی پای اسکله مجتمع بندری نگین به حجم یک میلیون متر مکعب و با عمق 12.5 متر است که سازمان بنادر و دریانوردی با اعتبار بیش از 300 میلیارد ریال و ساخت جاده دسترسی جزیره نگین به طول 9.5 کیلومتر و یک پل به طول 176 متر با اعتبار630 میلیارد ریال اجرای آنها را آغاز کرده است.
وی ادامه داد: لایروبی کانال داخلی و خارجی دسترسی بندر بوشهربا حجم پنج میلیون و750 متر مکعب و سرمایه گذاری یکهزار و900 میلیارد ریال دیگر طرح بندری است که اجرای آن آغاز شد.
طرح توسعه بندر بوشهر با سرمایه گذاری سه هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی در سفر سال 1393 رئیس جمهوری به این استان آغاز شده است.
حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری امروز یکشنبه در راس کاروان دولت تدبیر و امید برای دیدار مردمی، شرکت در نشست شورای اداری، افتتاح پروژه های چهار فاز پارس جنوبی، افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های استان به صورت ویدئو کنفرانس و نشست با خبرنگاران به استان بوشهر سفر کرده است.
6043/7212
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.