اخبار مرتبط

سید علیرضا آوایی که به عنوان نماینده رئیس جمهوری و هیات دولت به شهرستان دیر سفر کرده است روز یکشنبه درگفت وگو با ایرنا در بندر دیر استان بوشهر افزود: حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس جدید قوه قضاییه دیدگاه و نظرهای مشورتی از وزارت دادگستری خواسته اند و این وزارتخانه نیز بر مبنای فرمایش ایشان نظرها و پیشنهادهای خود را تقدیم کرده است.
وی اضافه کرد: پس از جمع بندی نظرها و پیشنهادها بسته به سیاست رئیس قوه قضاییه و هرچه تصمیم گرفتند وزارت دادگستری در همان مسیر کمک خواهدکرد.
وزیر دادگستری بیان کرد: یکی از پیشنهادی وزارت دادگستری که به رئیس قوه قضاییه کوچک تر شدن بدنه ستاد و قوی تر کردن صف بوده و نظرها از مراجع مختلف ارائه شده وبه آینده امیدوار هستم.
وی درارتباط با سفر هیات دولت به استان بوشهر گفت: استان بوشهر مسیر توسعه خوبی دارد و با توجه به ظرفیت این استان تا توسعه فاصله زیادی داریم.
آوایی اظهارداشت: ریاست جمهوری هر سفری که به این استان داشته منبع خیر بوده است.
شهرستان دیر در فاصله 200 کیلومتری جنوب استان بوشهر قراردارد.
حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری امروز یکشنبه در راس کاروان دولت تدبیر و امید برای دیدار مردمی، شرکت در نشست شورای اداری، افتتاح پروژه های چهار فاز پارس جنوبی، افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های استان به صورت ویدئو کنفرانس و نشست با خبرنگاران به استان بوشهر سفر کرده است.
6043/7207
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.