اخبار مرتبط

ایهود باراک بیان کرد: من به نتانیاهو گفتم، از آنجایی که این توافقی انجام شده است، ما همیشه می‌توانیم این دیدگاه خود را با قانونگذاران یا سناتورها و هر فرد دیگری در دولت آمریکا به اشتراک بگذاریم که توافق هسته‌ای بد است.

نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی گفت: من نیز بر این باورم که توافق هسته‌ای بد است و شاید بهتر بود که حاصل نمی‌شد اما این یک توافق انجام شده است.

به گزارش جماران، ایهود باراک نخست وزیر پیشین  رژیم صهیونیستی در گفت‌وگو با نشریه پولتیکو در پاسخ به سوالی درباره توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 که در ژوئیه 2015 حاصل شد، گفت: من و نتانیاهو (نخست وزیر رژیم صهیونیستی) هر دو بر این باوریم که این یک توافق بد است و شاید ممکن باشد توافقی بهتر حاصل شود یا اینکه اساسا این توافق امضا نمی‌شد اما این توافق انجام شده است.

ایهود باراک در ادامه با انتقاد از دخالت دولت صهیونیستی در امور آمریکا افزود: من به نتانیاهو گفتم، از آنجایی که این توافقی انجام شده است، ما همیشه می‌توانیم این دیدگاه خود را با قانونگذاران یا سناتورها و هر فرد دیگری در دولت آمریکا به اشتراک بگذاریم که توافق هسته‌ای بد است، اما مرزی وجود دارد که ما دقت می‌کنیم از آن عبور نکنیم و آن مداخله دولت اسرائیل در سیاست داخلی آمریکا است و این کاری بود که نبایستی انجام می‌شد.

وی همچنین بار دیگر بر موضع خود مبنی بر لزوم برکناری بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر کنونی این رژیم تاکید کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.