اخبار مرتبط

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: «اینکه بخواهند بحث هسته‌ای را مقدمه مباحث موشکی قرار دهند یعنی می‌خواهند سلطه آمریکا را با برجام به ایران برگردانند».

به گزارش جماران؛ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ترامپ می‌خواهد برجام را دستمایه‌ای برای ضربه زدن به انقلاب قرار دهد، گفت: ما باید هشیار باشیم و به آمریکا راه ندهیم.

غلامعلی حدادعادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه همایش رونمایی از کتاب منظومه فکری مقام معظم رهبری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ترامپ می‌خواهد برجام را دستمایه‌ای برای ضربه‌ زدن به انقلاب اسلامی ایران قرار دهد، گفت: ما باید هوشمند باشیم و به آن‌ها راه ندهیم. اینکه بخواهند بحث هسته‌ای را مقدمه مباحث موشکی قرار دهند یعنی می‌خواهند سلطه آمریکا را با برجام به ایران برگردانند.

وی افزود: توقع ما این است که مسئولان باعزت و قدرت در برابر برنامه آن‌ها بایستند. در حال حاضر اروپایی‌ها به‌گونه‌ای حرف می‌زنند که به نحوی در مقابل ترامپ قرار نگیرند یعنی مخالفت صریح نکنند و از طرفی از مزایای برجام هم برخوردار شوند.

حداد عادل در رابطه با تلاش مسئولان آمریکایی برای قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست تروریست‌ها عنوان کرد: این‌ها نشان می‌دهد راه ما در مقابل تروریست‌ها درست بوده است. وقتی تروریستی که آن‌ها به قول کلینتون خودشان درست کرده‌اند به‌واسطه نیروهای سپاه و امثال مدافعان حرم و شهید حججی با ایستادگی نیروهایی مثل سپاه در حال نابودی هستند بنابراین آن‌ها باید هم از سپاه پاسداران ناراحت باشند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.