استقبال دیکتاتورهای منطقه و نخست وزیر رژیم سفاک و اشغالگر صهیونیستی در برابر انتقاد صریح و بی‌درنگ جامعه جهانی به خوبی حکایت از آن دارد که این سخنان تا چه پایه بی‌اساس، دروغ و بدور از واقع بینی بوده‌است.

 

به گزارش جماران؛ حزب ندای ایرانیان در محکومیت اظهارات اخیر رییس جمهور آمریکا بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

یَأَیُّهَا النَّبِیُّ حَرِّضِ الْمُؤْمِنِینَ عَلَی الْقِتَالِ إِن یَکُن مِّنکُمْ عِشْرُون صَبِرُون یَغْلِبُواْ مِاْئَتَیْنِ وإِن یَکُن مِّنکُم مِّاْئَةٌ یَغْلِبُواْ أَلْفاً مِّنَ الَّذِینَ کَفَرُواْ بِأَنَّهُمْ قَوْمٌ لَّا یَفْقَهُونَ.

نطق نفرت پراکنانه و مزورانه رئیس جمهور ایالات متحده درباره ایران، نشان از جهل و بدخواهی کسی داشت که حتی در کشور خود هم منفور و متهم به نژادپرستی و نگاه جنسیتی است.

استقبال دیکتاتورهای منطقه و نخست وزیر رژیم سفاک و اشغالگر صهیونیستی در برابر انتقاد صریح و بی‌درنگ جامعه جهانی به خوبی حکایت از آن دارد که این سخنان تا چه پایه بی‌اساس، دروغ و بدور از واقع بینی بوده‌است.

رئیس‌جمهور مزوّر و بی‌اطلاع امریکا در حالی بیهوده تلاش می‌کند میان ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی تفرقه بیاندازد؛ که برای خوشحال کردن دیکتاتورهای آل سعود، از خلیج همیشه فارس با نامی مجعول سخن می‌گوید و ترهاتی از این دست بخوبی عمق تزویر و دروغ‌گویی وی را بر ملا می‌کند و مشخص می‌کند که دشمنی ترامپ نه با جمهوری اسلامی که با ملت ایران است، ملتی که برای هزاران سال منادی آزادی استقلال و مامن حق‌طلبان در این فلات پهناور بوده‌است.

ملت شریف ایران که از یک قرن پیش پا در راه استقلال و آزادی نهاد، بزرگ‌تر از آن است که فریب چنین مهمل گویی‌هایی را بخورد یا مرعوب رجزخوانی این طبل میان‌تهی گردد. همان‌گونه که جناب آقای روحانی، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران بدرستی تاکید داشتند، ایران در دفاع از خویش مصمم است و هیچ فرد و گروه و قدرتی نمی تواند به بهانه‌های واهی و برای خوش‌کردن دل اتحاد شوم صهیونیست‌ها و سعودی‌ها، با تهدید سپاه‌پاسداران انقلاب اسلامی به تحریم، خللی در عزم دفاعی ایران بوجود آورد. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در طول هشت سال دفاع مقدس، در کنار برادران ارتشی و بسیجی خود سینه سپر کرد تا با وجود تمام حمایت‌های امریکا و متحدان سعودی‌ و صهیونیستی‌اش، دست صدام را در تعرض به خاک پاک ایران از بازو قطع کند، همواره از پشتیبانی آحاد ملت ایران برخوردار بوده است. پیوستن خیل عظیمی از مردم ایران به سپاه پاسداران و جانفشانی این شیرمردان خدایی در دفاع از کیان و کیش و میهن، بهترین گواه محبوبیت این نهاد دفاعی کشور است. دوران دفاع مقدس بخوبی نشان داده که اگر لازم باشد برای دفاع از سرزمین پاک ایران، همه ملت پاسدار ایران خواهند شد تا متجاوزِ سرافکنده و شرمسار، حتی به خیال تهدید ایران خطر نکند.

امروز این گندم نمایِ جو فروشِ ایالات متحده، بخوبی می‌داند که در خروج از برجام تنها مانده است و حتی اعضای کابینه‌اش هم از وی حمایت نمی‌کنند؛ برای مخفی کردن اشتباهش (که روزی قلدرمابانه وعده پاره کردن برجام را داده بود) توپ را در زمین کنگره میاندازد و گمان برده که می‌تواند پشت درشت‌گویی و دروغ‌زنی پنهان شود. برجام سندی چندجانبه است که بر اساس گفتگو و دیپلماسی بدست آمده است. اگر آمریکا بخواهد با زیرپا گذاشتن تعهدات بین‌المللی خود و برگرداندن تحریم‌ها این توافق بین‌المللی را تضعیف کند، جز بردن آبروی خود در جامعه جهانی ثمری بدست نخواهد آورد. همان‌طور که در همین چند روزی که از نطق سخیف ترامپ می‌گذرد همه جامعه جهانی یک‌صدا در دفاع از برجام در برابر ایالات متحده صف کشیده‌اند و خروج احتمالی آمریکا از برجام جز به انزوای آمریکا و اثبات حقانیت ایران در جامعه جهانی حاصلی نخواهد داشت.

حزب ندای ایرانیان به شدت سخنان رئیس جمهور آمریکا را محکوم می‌کند و یکبار دیگر اعلام می‌کند که پشت سر رهبر عظیم الشان انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و در کنار دولت محترم، در دفاع از عزت، استقلال و آزادی ایران استوار خواهد ایستاد و بار دیگر عهد خود را در دفاع از ایران و اسلام با خواهران و برادران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تجدیدکرده، اعلام می‌کند که در صورت بروز هر گونه تهدیدی، همه ندائیان دوشادوش پاسداران از استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ایران دفاع خواهند کرد.

درود بر ایران، درود بر استقلال، درود بر آزادی و درود بر جمهوری اسلامی ایران.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.