سیدحسن نصرالله خطاب به مسعود پزشکیان نوشت: از خداوند متعال برای شما توان، تندرستی، عافیت و سلامت مسئلت دارم و از خدا می‌خواهم چیزهایی را به دست شما رقم بزند که ان شاءالله مایه‌ی شادی مؤمنان و مستضعفان باشد.

به گزارش جماران؛ متن پیام سیدحسن نصرالله به مسعود پزشکیان، رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران در پی می آید:

خدمت رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران  

دکتر مسعود پزشکیان (حفظه الله)  

السلام علیکم و رحمت الله و برکاته

 

انتخاب پربرکت شما از سوی مردم عزیز و شریف ایران را تبریک می‌گویم و از خداوند متعال می‌خواهم شما را حفظ و یاری کند و در مسیر تحقق آرزوها و خواسته‌های بلند این ملت فداکار و وفادار به شما استواری و توفیق ببخشد.

ما در حزب الله و همه‌ی جنبش‌های مقاومت منطقه و به عنوان بخشی از ملت‌های منطقه که سال‌هاست با نیروهای اشغالگر صهیونیستی و پروژه سلطه‌جویی آمریکا در نبردی بدون مرز هستیم، همواره از زمان پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (قدس سره) و سپس رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (دام ظله) و در همه‌ی دولت‌های جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی ایران را پشتوانه‌ی قدرتمند، پایدار و همیشگی مقاومان و مستضعفان می‌دانیم.

ما ان شاءالله تعالی تا دست‌یابی به پیروزی نهایی که رکن اصلی آن ایران اسلامی مقتدر، عزیز و مقتدر خواهد بود، در کنار جنابعالی این راه را ادامه خواهیم داد.  

از خداوند متعال برای شما توان، تندرستی، عافیت و سلامت مسئلت دارم و از خدا می‌خواهم چیزهایی را به دست شما رقم بزند که ان شاءالله مایه‌ی شادی مؤمنان و مستضعفان باشد.

حسن نصرالله  

شنبه 29 ذی الحجه 1445 ق 

مصادف با 2024/7/6

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.