حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضاییه روزهای پایانی سال ۱۴۰۲ و آغاز سال ۱۴۰۳ را در مساجد مختلف تهران بین مردم سپری کرد.

به گزارش جماران؛ پارسینه نوشت: پیگیری‌های خبرنگار ما نشان می‌دهد حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای نه فقط امروز، دوم‌ فروردین ماه، که روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ و اول فروردین ۱۴۰۳ را هم بین نمازگزارانی در مساجدی در غرب، جنوب و شمال تهران بوده و پس از اقامه نماز تا ساعتها مشکلات آن‌ها را مورد بررسی قرار داده است.

رئیس قوه قضاییه ظهر روز دوم فروردین با حضور در مسجد جامع لویزان ضمن به جا آوردن نماز جماعت ساعتی پای حرف مردم نشست و مشکلات مطرح شده از سوی نمازگزاران را استماع و دستورات مقتضی را صادر کرد.

پیگیری‌ها برای دستیابی به برنامه رئیس قوه قضاییه به منظور حضور در مساجد در ایام تعطیلات تاکنون به نتیجه‌ای‌ نرسیده است و در تماس با یکی از اعضای دفتر رئیس قوه قضاییه این فرد عنوان کرد برنامه روزهای گذشته هم مطابق برنامه از پیش تعیین شده نبوده است.

وی ادامه‌ داد: برنامه‌ حجت الاسلام‌ والمسلمین اژه‌ای برای حضور در مساجد برنامه از پیش تعیین شده نیست و وی از قبل برای حضور در مسجد خاصی برنامه ریزی نمی‌کند و به‌ همین دلیل است که تشریفاتی برای این منظور در نظر گرفته نمی‌شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.