جواد امام، مدیرعامل بنیاد باران تاکید کرد: آقای خاتمی همواره نسبت به بسیاری از موارد در شیوه حکمرانی و نوع مواجهه با مردم مسأله دارند، اما هیچ گاه، جلسات پنهانی یا محفلی برای بررسی مسائل کشور نداشته اند. ضمن اینکه دلیلی هم برای چنین کاری وجود ندارد.

به گزارش جماران؛ جواد امام، مدیرعامل بنیاد باران در گفت وگو با صبح ما نسبت به انتشار یک روایت جعلی از دیداری که ادعا شده میان سیدمحمدخاتمی با جمعی از اصلاح طلبان و حسن روحانی اتفاق افتاده است، واکنش نشان داد و گفت:  متاسفانه هر چند وقت یک بار، عده ای از افراد معلوم الحال و یا انقلابی نمایان صاحب رسانه که خود را محق بهره برداری از سفره انقلاب و تهمت زدن و افترا بستن به اصلاح طلبان می دانند، داستانی از درون آستین خود بیرون می کشند و دروغ را چنان بازگو می کنند که خودشان هم یادشان می رود، آنچه گفته اند توهمات ذهن بیمارشان بوده است نه واقعیت.

سیدمحمدخاتمی همیشه دلسوزی خود را نسبت به وضعیت کشور نشان داده است و  تمام کسانی که وقایع مملکت را از دور و نزدیک دنبال می کنند، به این مساله اذعان دارند که آقای خاتمی از جمله چهره هایی است که هیچ گاه از دایره ادب و احترام خارج نمی شود.

یعنی با اینکه آقای خاتمی همواره نسبت به بسیاری از موارد در شیوه حکمرانی و نوع مواجهه با مردم مسأله دارند، اما هیچ گاه، جلسات پنهانی یا محفلی برای بررسی مسائل کشور نداشته اند. ضمن اینکه دلیلی هم برای چنین کاری وجود ندارد. 

به نظر می رسد که راهبردهای راهگشای آقای خاتمی در خصوص مشکلات کنونی کشور، دو طیف را عصبانی تر از همیشه کرده است. نخست، انقلابی نمایانی که بارها بغض و کینه خود را نسبت به اصلاح طلبان نشان داده اند و دیگر براندازانی که گمان می کنند فرصت خوبی برای انتقام از بزرگان جریان اصلاحات فراهم شده است.  

بهتر است یک عده به جای دروغ پردازی علیه سرمایه های اجتماعی یا چهره های معتبر سیاسی، دغدغه های آنها را منعکس کرده، تا مردم ببینند دلسوزان واقعی این مرزوبوم در حقیقت چه کسانی هستند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.