​سردار «اسماعیل قاآنی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی به «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس، شهادت صالح العاروری، نایب‌رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در حمله سه‌شنبه رژیم صهیونیستی به بیروت را به به گروه‌های مقاومت فلسطین تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش جماران؛ در پیام سردار قاآنی به هنیه آمده است: «سپاه پاسداران شهادت شیخ صالح العاروری را به ۲ جنبش حماس و جهاد اسلامی و دیگر گروهای فلسطینی تبریک و تسلیت می گوید».

سردار «اسماعیل قاآنی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی به «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس، شهادت صالح العاروری، نایب‌رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در حمله سه‌شنبه رژیم صهیونیستی به بیروت را به به گروه‌های مقاومت فلسطین تبریک و تسلیت گفت.

در پیام سردار قاآنی به هنیه که شبکه المیادین شامگاه شنبه آن را منتشر کرده، آمده است: «سپاه پاسداران شهادت شیخ صالح العاروری را به ۲ جنبش حماس و جهاد اسلامی و دیگر گروهای فلسطینی تبریک و تسلیت می گوید».

سردار قاآنی همچنین نوشته است: «جهان شاهد این خواهد بود که چگونه برادر شهید العاروری به کابوس رژیم کودک‌کش تبدیل خواهد شد. شهید العاروری پس از آن به شهادت رسید که در کارنامه درخشان خود طوفان الاقصی، انتفاضه اول و دوم و انتفاضه قدس را دارد».

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با اشاره به شکست‌های میدانی رژیم صهیونیستی در فلسطین نوشته است: «العاروری در حالی به درجه شهادت نایل آمد که عرصه بر دشمن در کرانه باختری تنگ شده است و دشمن با ترور رهبران مقاومت سعی دارد از شکست سنگین خود در غزه و کرانه باختری بکاهد».

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.