قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه تاکید کرد: حمله تروریستی به مقر انتظامی در شهرستان راسک که منجر به شهادت و مجروحیت جمعی از کارکنان فراجا شد مایه تاثر فراوان شد و بنده این حادثه را خدمت فرمانده معظم قوا، فرماندهی نیروی انتظامی و کارکنان فراجا و مردم شریف استان سیستان و بلوچستان و خانواده‌های شهدای این حادثه تسلیت می‌گویم. لازم است نیروهای امنیتی انتظامی با فوریت نسبت به شناسایی و برخورد با عوامل این شرارت اقدام کنند.

به گزارش جماران؛ رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمله تروریستی به مقر انتظامی راسک، از کمیسیون امنیت ملی خواست ضمن رسیدگی به ابعاد این حادثه، گزارشی از تجهیزات لازم برای تقویت مقرهای انتظامی مرزی تهیه کرده و به مجلس شورای اسلامی ارائه کنند.

محمدباقر قالیباف در آغاز جلسه علنی مجلس شورای اسلامی و در نطق پیش از دستور خود بیان کرد: در ابتدا فرارسیدن شهادت صدیقه طاهره حضرت فاطمه زهرا (س) را تسلیت و تعزیت می‌گویم و از همه دوستداران خاندان عصمت و طهارت که مراسم عزای ام‌المومنین را هرچه باشکوه‌تر برگزار کردند قدردانی می‌کنم.

وی ادامه داد: ضروری است استمرار جنایات ضد انسانی رژیم صهیونیستی کودک کش علیه مردم بی‌گناه غزه را محکوم کنم و به جبهه غرب که در راس آن آمریکای جنایتکار قرار دارد و تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای، مالی، نظامی و دیپلماتیک خود را به کار بسته که از ادامه این جنایت حمایت کند می‌گویم که تجربه این روزها باید به شما ثابت کرده باشد که افسانه شکست ناپذیری رژیم صهیونیستی به تاریخ پیوسته و حتی حمایت‌های شما نمی‌تواند این رژیم را از باتلاقی که در آن گرفتار شده است نجات دهد.  

وی در ادامه اظهار کرد: ادامه این جنایت ضد انسانی رسوایی فراگیر برای شما به همراه خواهد داشت به گونه‌ای که شما را نزد ملت‌های خود نیز بی‌آبرو می‌کند.

به نوشته ایسنا، قالیباف تصریح کرد: به حکام و روسای کشورهای اسلامی و عربی نیز باید بگویم که در پیشگاه کشورها و ملت‌های مسلمان در معرض آزمون بزرگی قرار گرفته‌اید و لذا بدون شعارهای طوفانی باید در عمل وظیفه انسانی و دینی خود را انجام دهید متاسفانه تا به امروز در این آزمون سربلند نبوده‌اید، امیدوارم در روزهای پیش‌رو بتوانید گام‌های موثری بردارید.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه تاکید کرد: حمله تروریستی به مقر انتظامی در شهرستان راسک که منجر به شهادت و مجروحیت جمعی از کارکنان فراجا شد مایه تاثر فراوان شد و بنده این حادثه را خدمت فرمانده معظم قوا، فرماندهی نیروی انتظامی و کارکنان فراجا و مردم شریف استان سیستان و بلوچستان و خانواده‌های شهدای این حادثه تسلیت می‌گویم. لازم است نیروهای امنیتی انتظامی با فوریت نسبت به شناسایی و برخورد با عوامل این شرارت اقدام کنند. باید با مسببان این حادثه از آمرین تا عاملین برخورد شود. در کنار آن تجهیز پاسگاه‌های مرزی برای جلوگیری از این اقدامات لازم است.

قالیباف در پایان گفت: از کمیسیون امنیت ملی درخواست داریم ضمن رسیدگی به ابعاد این حادثه گزارشی از تجهیزات لازم برای تقویت مقرهای انتظامی مرزی تهیه کرده و به مجلس شورای اسلامی ارائه کنند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.