دیده بان حقوق بشر سازمان ملل قطع برق و ارتباطات اینترنتی و تلفنی از سوی رژیم صهیونیستی در غزه را تهدیدی برای پنهان کردن جنایات گسترده رژیم صهیونیستی خوانده است.

به گزارش جماران؛ دیدبان حقوق بشر سازمان ملل قطع زیرساختهای ارتباطی غزه را تهدیدی برای پنهان کردن جنایات رژیم صهیونیستی خواند.

طبق گزارش خبرگزاری صدا وسیما، دیده بان حقوق بشر سازمان ملل قطع برق و ارتباطات اینترنتی و تلفنی از سوی رژیم صهیونیستی در غزه را تهدیدی برای پنهان کردن جنایات گسترده رژیم صهیونیستی خواند.

همزمان سازمان عفو بین الملل اعلام کرد که غیرنظامیان غزه در معرض خطرات بی سابقه‌ای قرار دارند چرا که اسرائیل سیستمهای ارتباطی آنها را قطع کرده و بمباران و حملات خود را تشدید کرده است. 

عفو بین الملل در ادامه خواستار توقف حملات بی رویه و نامتناسب رژیم صهیونیستی که منجر به کشته شدن هزاران نفر شده است، شد.

این سازمان در ادامه خطاب به مقامات تل آویو تاکید کرد که اینترنت و زیرساختهای ارتباطی غزه باید فورا راه اندازی شود تا تیمهای امدادی و نجات بتوانند کار خود را انجام دهند.

رژیم صهیونیستی شامگاه جمعه برق و زیرساختهای ارتباطی غزه را به طور کامل قطع کرد و همزمان حملات هوایی و حملات محدود زمینی خود را نوار غزه تشدید کرد.

شرکت مخابرات فلسطین شب گذشته اعلام کرد اینترنت و تمامی خدمات ارتباطی با نوار غزه به صورت کامل قطع شده است و صهیونیست‌ها تمامی مسیرهایی را که غزه به جهان وصل می‌شد، قطع کرده‌اند. روزنامه صهیونیستی معاریو هم خبر داد کشتی‌های جنگی اسرائیلی هم در حال بمباران غزه هستند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.