محسن رضایی معاون اقتصادی رییس جمهور بیان کرد: دشمنان جنگ اقتصادی را علیه ما راه انداختند و زمانی که دیدند این جنگ کم‌اثر است، جنگ مجازی را هم دنبال کردند.

به گزارش جماران؛ به نقل از ایرنا، معاون رییس جمهور گفت: کارهایی علیه جوانان ما صورت می‌گیرد و دشمن به دنبال تضعیف ایمان آنان از بین بردن اعتمادشان است و این اقدام، هیچ تفاوتی با محاصره آبادان و اشغال خرمشهر ندارد و جنگ در فضای مجازی است.

محسن رضایی روز پنجشنبه در جمع ۲۰۰ نفر از جانبازان شیمیایی کشور محل گلزار شهدای کرمان افزود: امیدوار هستیم این نشست شما جانبازان عزیز و دعاهایی که می کنید برای ملت عزیزمان و نظام جمهوری اسلامی دارای آثار خیر باشد.

وی با اشاره به اینکه خاطراتی از عملیات فتح المبین گفت: در سال اول جنگ اشخاصی مثل قاسم سلیمانی ها حضور نداشتند اما در سال دوم جنگ، قاسم سلیمانی ها، صیاد شیرازی ها و احمد کاظمی ها حضور داشتند و جنگ را در دوران دفاع مقدس برگرداندند.

معاون اقتصادی رییس جمهور با اشاره به خاطراتی از شهید سلیمانی اظهارداشت: این شهید بزرگوار تا پایان جنگ این شهید مثل یک نهال رشد کرد و شاخ و برگش آسمان‌ها را گرفت و منی که فرمانده ایشان بودم خجالت می کشم در مورد عظمتش صحبت کنم.

رضایی با اشاره به اینکه امثال شهید سلیمانی در دوران دفاع مقدس ملت، مردم و امام را از تنهایی نجات دادند، گفت: جوانان باید بدانند انقلاب چگونه از میان سختی ها عبور کرد،؛ این جانبازان شیمیایی که اینجا هستند با وجود اتمام جنگ هنوز در جنگ هستند.

وی با اشاره به مشکلات جانبازان شیمیایی گفت: با اینکه سال‌ها از جنگ تحمیلی می‌گذرد اما جانبازان شیمیایی همچنان با آثار جنگ درگیر هستند.

معاون رییس جمهور با تاکید بر اینک امروز ما یک ملت آزاده هستیم، گفت: این عظمت از کجا پیدا شده؟ اگر ایران عزت نداشت این همه واسطه راه می افتاد که با ایران رابطه برقرار کنند؟

وی ادامه داد: اگر ایران بزرگ نبود، آیا چین به عنوان واسطه بین ایران و عربستان می شد و این را افتخار می دانست؟

رضایی گفت: در مقابل با شرایط سخت امید روشنی وجود دارد، و افق روشنی به برکت خون شهدا و به برکت زحمت ملت ایران که در محاصره اقتصادی به دوش می کشد، حاصل خواهد شد.

وی بیان کرد: دشمنان جنگ اقتصادی را علیه ما راه انداختند و زمانی که دیدند این جنگ کم‌اثر است، جنگ مجازی را هم دنبال کردند.

معاون رییس جمهوری گفت: این کارهایی که علیه جوانان صورت می گیرد و می خواهند ایمان و اعتقاد و اعتمادشان را بگیرند همچون محاصره آبادان است. شما ملت عزیز ایستاده اید چون قاسم سلیمانی و روح بلند او ایستاده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کلمات کلیدی محسن رضایی
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.