میراحمدی معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور با اشاره به انتشار فیلم ضرب و شتم نیروی مرزبانی کشورمان ، گفت: این مسأله به طور جدی در دستور بررسی قرار گرفته است . آن نیروی مرزبانی آزاد شده و به کشور بازگشته است اما این مسأله ضرب شتم برای ما به هیچ وجه قابل پذیرش نیست. مسئولان در حال پیگیری مسأله پیش آمده هستند و اقدامات لازم انجام خواهد شد.

به گزارش جماران؛ به نقل از ایسنا، معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور گفت: ضرب شتم نیروی مرزبانی ایران برای ما به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.

سید مجید میراحمدی درباره ضرب و شتم یک نیروی مرزبانی کشورمان توسط طالبان، اظهار کرد: ساعت۱۲:۳۰ امروز یک کامیون افغانستانی تحت پوشش یک شرکت بین المللی در محل پل ابریشم پایانه مرزی میلک توسط مرزبانی ایران برای بازرسی متوقف می شود.

وی ادامه داد: نیروی مرزبانی ایران داخل کامیون می رود ولی راننده کامیون چون تحت پوشش حمل لوازم خانگی در حال قاچاق سوخت بوده است، به سمت افغانستان فرار می‌کند و نیروی مرزبانی هم که داخل کامیون بوده با کامیون به آن طرف مرز می رود و طالبان او را دستگیر می کند.

میراحمدی با اشاره به انتشار فیلم ضرب و شتم نیروی مرزبانی کشورمان ، گفت: این مسأله به طور جدی در دستور بررسی قرار گرفته است . آن نیروی مرزبانی آزاد شده و به کشور بازگشته است اما این مسأله ضرب شتم برای ما به هیچ وجه قابل پذیرش نیست. مسئولان در حال پیگیری مسأله پیش آمده هستند و اقدامات لازم انجام خواهد شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

وبگردی

    نظرات و دیدگاه ها

    مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.