حجتی رئیس سازمان حراست کل کشور با بیان اینکه کمک به بهبود فرآیندهای اداری باید به‌عنوان راهبرد اصلی مدنظر قرار گیرد، گفت: به‌عنوان مثال در اغتشاشات اخیر دشمن با همه ترکیبات به صحنه آمد و حدود ۳۰ هزار نفر از حراست کشور برای مبارزه با این موضوع در کنار سایرین پای کار آمدند.

به گزارش جماران؛ رئیس سازمان حراست کل کشور با بیان اینکه دشمن با شعار «زن، زندگی، آزادی» به‌دنبال مخدوش کردن نظام خانواده بود، گفت: در اغتشاشات اخیر دشمن با استفاده از روش‌های ترکیبی به صحنه آمد اما حدود ۳۰ هزار نفر از نیروهای حراست در سراسر کشور برای مبارزه با این فتنه در کنار سایرین پای کار آمدند.

«سیدحسین حجتی» که در سمینار بانوان حراست با عنوان «زن، عفت، امنیت» در سالن اجلاس سران سخن می‌گفت، اظهار داشت: باید برای ثبت و ترویج سبک زندگی فاطمی تلاش کرد و همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند، الگوی زنان باید شیوه زندگی اسلامی باشد، نه الگوی غربی؛ چرا که زن در نظام اسلامی نه پرده‌نشین است و نه تفکر زن در غرب را می‌پذیرد.

وی تأکید کرد: نظام اجتماعی سالم و پویا بدون خانواده مستحکم و عاطفی امکان‌پذیر نیست و زنان به‌عنوان همسر و مادر، محور رشد در خانواده هستند؛ از این جهت باید تلاش کرد تا حضور زنان در جامعه باعث عدم وقت‌گذاری آنها در خانواده نشود.

حجتی ادامه داد: اشتباه بزرگ آن است برخی تصور می‌کنند که تربیت افراد صرفاً در اجتماع شکل می‌گیرد در صورتی‌ که تربیت افراد در خانواده شکل می‌گیرد و دشمن با شعار «زن، زندگی، آزادی» به‌دنبال مخدوش کردن نهضت خانواده بود و ما به دنبال برگزاری همایشی با عنوان «زن، عفت، امنیت» بودیم.

معاون وزیر اطلاعات با بیان اینکه کمک به بهبود فرآیندهای اداری باید به‌عنوان راهبرد اصلی مدنظر قرار گیرد، گفت: به‌عنوان مثال در اغتشاشات اخیر دشمن با همه ترکیبات به صحنه آمد و حدود ۳۰ هزار نفر از حراست کشور برای مبارزه با این موضوع در کنار سایرین پای کار آمدند.

حجتی با تأکید بر اینکه همه این رویکردها را در برنامه سال ۱۴۰۲ مورد توجه قرار خواهیم داد، خاطر نشان کرد: در برنامه‌های پیش‌روی سازمان افزایش کارکرد بانوان در بخش حراستی در دستور کار است و دفتری در تمام استان‌ها با ریاست بانوان تشکیل خواهد شد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

وبگردی

    نظرات و دیدگاه ها

    مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.