سالیوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید در ادامه عنوان کرد که توافق هسته‌ای با ایران در حال حاضر در اولویت دولت آمریکا نیست و دیپلماسی همچنین بهترین راه برای تضمین پیدا کردن از عدم دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای می‌باشد.​

به گزارش جماران؛ مشاور امنیت ملی کاخ سفید مدعی شد که ارائه پهپاد ایرانی به روسیه به افزایش جنایات جنگی در اوکراین کمک می‌کند.

ایسنا به نقل از شرق الاوسط نوشت: جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید روز دوشنبه با تکرار ادعای ارسال پهپاد ایرانی به روسیه، به خبرنگاران گفت: از تسلیحات آن‌ها برای کشتن غیرنظامیان در اوکراین و فروبردن شهرها به سردی و تاریکی استفاده می‌شود و این از نظر ما، ایران را در جایگاهی قرار می‌دهد که بتواند به‌طور بالقوه به افزایش جنایات جنگی گسترده کمک کند.

وی در ادامه عنوان کرد که در سفر خود به اراضی اشغالی، در خصوص تهدیدات احتمالی از سوی ایران با دولت جدید اسرائیل به گفت‌وگو خواهد پرداخت.

مشاور امنیت ملی کاخ سفید در ادامه عنوان کرد که توافق هسته‌ای با ایران در حال حاضر در اولویت دولت آمریکا نیست و دیپلماسی همچنین بهترین راه برای تضمین پیدا کردن از عدم دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای می‌باشد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

وبگردی

    نظرات و دیدگاه ها

    مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.