سردار حسن کرمی فرمانده یگان‌های ویژه نیروی انتظامی در جمع کارکنان یگان ویژه استان آذربایجان شرقی گفت: بدون شک عامل موفقیت یگان‌های ویژه در ماموریت‌ها نشأت گرفته از نگاه دقیق بر آموزش‌ها و تمرینات، استفاده به موقع از تجهیزات و تاکتیک‌های نوین و روحیه جهادی و انقلابی کارکنان و پیش بینی از جمعیت وکانون‌های اغتشاش است.

به گزارش جماران؛ به نقل از ایسنا، سردار حسن کرمی عملکرد یگان ویژه در حوادث و ناآرامی‌های اخیر را مطلوب توصیف کرد و گفت: آستانه صبر و حوصله کارکنان یگان ویژه افزایش پیدا کرده و بالعکس آسیب‌پذیری با توجه به سنوات گذشته کاهش داشته که این نشانه ارتقاء و بلوغ تاکتیکی و عملیاتی یگان‌های ویژه فراجا است.

سردار حسن کرمی در جمع کارکنان یگان ویژه استان آذربایجان شرقی گفت: بدون شک عامل موفقیت یگان‌های ویژه در ماموریت‌ها نشأت گرفته از نگاه دقیق بر آموزش‌ها و تمرینات، استفاده به موقع از تجهیزات و تاکتیک‌های نوین و روحیه جهادی و انقلابی کارکنان و پیش بینی از جمعیت وکانون‌های اغتشاش است.

فرمانده یگان‌های ویژه نیروی انتظامی این یگان‌ها را مدافع با تدبیر مردم و امنیت توصیف کرد و گفت: یگان‌های ویژه به دنبال خدمت بی‌منت و صادقانه به مردم در راستای تامین نظم و امنیت کشور هستند و همواره در میدان و صحنه‌های ماموریتی برای تحقق این مهم جانفشانی می‌کنند.

او عملکرد یگان ویژه در حوادث و ناآرامی‌های اخیر را مطلوب توصیف کرد و گفت: آستانه صبر و حوصله کارکنان یگان ویژه افزایش پیدا کرده و بالعکس آسیب‌پذیری با توجه به سنوات گذشته کاهش داشته که این نشانه ارتقاء و بلوغ تاکتیکی و عملیاتی یگان‌های ویژه فراجا است.

فرمانده یگان‌های ویژه فراجا تاکید کرد: عملکرد مطلوب و هوشمندانه یگان‌های ویژه فراجا در حوادث اخیر تاثیر مهمی در معرفی چهره واقعی پلیس برای مردم داشت و جایگاه و ارزش یگان ویژه را در سطح کشور و اذهان و باور مردم و مسئولان بیش از پیش محکم تر کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.