هاآرتص رسانه صهیونیستی با اشاره به اینکه توقف برنامه هسته‌ای ایران یکی از اهداف بزرگ بنیامین نتانیاهو به شمار می رود، ادعا کرد: ایران در واقع به تولید سلاح های هسته ای نزدیکتر شده است.

به گزارش جماران؛ ایلنا نوشت: روزنامه صهیونیستی هاآرتص مدعی شد که نتانیاهو در حال ورود به یک واقعیت جدید است و با در نظرگرفتن اهمیت موضوعی که او تهدید هسته‌ای ایران می‌نامد، ممکن است به دنبال آن باشد تا از او به عنوان حمله کننده به ایران و نه تضعیف کننده دموکراسی در اسرائیل، یاد شود.

هاآرتص رسانه صهیونیستی با اشاره به اینکه توقف برنامه هسته‌ای ایران یکی از اهداف بزرگ بنیامین نتانیاهو به شمار می رود، ادعا کرد: ایران در واقع به تولید سلاح های هسته ای نزدیکتر شده است. این تا حدودی ، به لطف اقدامات خود نتانیاهو در زمان حضورش در قدرت است. این او بود که آن زمان رئیس جمهور دونالد ترامپ در سال ۲۰۱۸ رت برای عقب نشینی از توافق هسته ای امضا شده بین تهران و قدرتهای بزرگ ترغیب کرد.

در ادامه این گزارش آمده است: آتش درونی نتانیاهو در واقع تلاش او برای خنثی کردن خطر بزرگ موجودیت اسراییل توسط برنامه هسته‌ای ایران است.

این گزارش با بیان اینکه نتانیاهو بیش از ۲۰ سال است که روی این ماموریت متمرکز شده است، نوشت: "در صورت عدم اقدام جو بایدن رییس جمهوری آمریکا، رهبر قوم یهود باید بین تسلیم و بازدارندگی یکی را انتخاب کند."

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

وبگردی

    نظرات و دیدگاه ها

    مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.