میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین با اشاره به توئیت محمد مرندی، مشاور تیم مذاکره کننده هسته‌ای نوشت: «واضح است که ایران خلاها و ابهامات را نخواهد پذیرفت. من مطمئن نیستم که اتحادیه اروپا فراموش کرده باشد که چه کسی مسئول وضعیت فعلی است.»

میخائیل اولیانوف، مذاکره کننده روسیه در صفحه شخصی خود نوشت: «واضح است که ایران خلاها و ابهامات را نخواهد پذیرفت. من مطمئن نیستم که اتحادیه اروپا فراموش کرده باشد که چه کسی مسئول وضعیت فعلی است.»

میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین در پاسخ به توئیت محمد مرندی، مشاور تیم مذاکره کننده هسته‌ای نوشت: «واضح است که ایران خلاها و ابهامات را نخواهد پذیرفت. من مطمئن نیستم که اتحادیه اروپا فراموش کرده باشد که چه کسی مسئول وضعیت فعلی است.»

وی همچنین افزود: «با وجود ماهیت پیچیده روابط بین‌الملل، شرکت کنندگان در مذاکرات وین تاکنون توانایی عمل گرا بودن را نشان داده‌اند.»

محمد مرندی پیشتر در صفحه شخصی خود نسبت به گفته‌های جوزپ بورل، نماینده عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا نوشته بود: «بورل متحد ایالات متحده است و فراموش می‌کند که دلیل این مذاکرات نقض برجام توسط غرب و تحریم‌های فشار حداکثری است که شهروندان ایرانی را هدف قرار می‌دهد، حتی در شرایطی که ایران به طور کامل به آن پایبند بوده است.

وی افزود: «ایران خلاها و ابهامات را نخواهد پذیرفت. ایالات متحده هزینه‌هایی را بر اتحادیه اروپا تحمیل می‌کند.»

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.