«آویو کوخای» رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی در پایان دیدار با ژنرال «مایکل کوریلا» فرمانده جدید تروریست‌های سنتکام تأکید کرد که ارتش رژیم صهیونیستی با جبهه‌های گسترده و تهدیدهای مختلفی از چاقو گرفته تا بمب اتم از جنین تا اصفهان مواجه است.

به گزارش جماران؛ رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی گفت که ارتش این رژیم با جبهه‌های گسترده و تهدیدهای مختلفی از چاقو گرفته تا بمب اتم از جنین تا اصفهان مواجه است.

ایلنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین نوشت: «آویو کوخای» رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی در پایان دیدار با ژنرال «مایکل کوریلا» فرمانده جدید تروریست‌های سنتکام تأکید کرد که ارتش رژیم صهیونیستی با جبهه‌های گسترده و تهدیدهای مختلفی از چاقو گرفته تا بمب اتم از جنین تا اصفهان مواجه است.

آویو کوخاوی ضمن خوش‌آمدگویی به ژنرال کوریلا به خاطر سفر به فلسطین اشغالی، تصریح کرد که در دیدار با او به بررسی چالش‌ها و تهدیدات امنیتی پیش رو پرداخته است.

کوخاوی افزود که ارتش در تمامی عرصه‌ها مشغول است و خود را برای جنگ در یک جبهه یا چندین جبهه به طور همزمان آماده می‌کند.

وی اظهار داشت که ارتش رژیم صهیونیستی تمرینات گسترده‌ای را برای شبیه‌سازی جنگی یک ماهه برگزار خواهد کرد و طی آن به ارائه طرح‌های نظامی نو و نمایش توان نظامی خود و شیوه‌های جنگی جدید از جمله تمرین همکاری با ارتش آمریکا خواهد پرداخت و پس از پایان این تمرینات، ارتش در اوج آمادگی خواهد بود.

آویو کوخاوی در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد که ارتش رژیم صهیونیستی از دو ماه پیش در حال مقابله با عملیات‌های مقاومتی فلسطینیان از طریق عملیات نظامی گسترده‌ای است که به طور شبانه‌روزی در حال اجرای آن است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.