ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه با اشاره به تحریم های اقتصادی علیه روسیه، مدعی شد: مقصر پیامدهای جهانی تحریم ها علیه روسیه، از جمله گرسنگی احتمالی در شماری از کشورها، کشورهای غربی هستند که به خاطر سلطه خود بر کل جهان آماده قربانی کردن بقیه دنیا هستند.

به گزارش جماران؛ رئیس‌جمهوری روسیه امروز گفت: غرب آماده است  برای سلطه و حکمرانی خود بر جهانی، بقیه دنیا را قربانی کند.

ایرنا به نقل از خبرگزاری تاس نوشت: ولادیمیر پوتین  طی نشستی در مورد مسائل اقتصادی خاطر نشان کرد: مقصر پیامدهای جهانی تحریم ها علیه روسیه، از جمله گرسنگی احتمالی در شماری از کشورها، کشورهای غربی هستند که به خاطر سلطه خود بر کل جهان آماده قربانی کردن بقیه دنیا می باشند.

پوتین افزود: شماری از کشورهای جهان پیشتر با تهدیدهایی از جمله گرسنگی روبرو شده اند و اگر تحریم‌ها علیه مسکو ادامه یابد، اتحادیه اروپا ممکن است با پیامدهایی روبرو شوند که جبران کردن آن سخت خواهد بود. مقصر اصلی این شرایط نخبگان کشورهای غرب هستند که آماده‌اند برای تسلط ‌شان بر امور جهان، بقیه دنیا را قربانی کنند.

رئیس‌جمهوری روسیه در مورد اقدامات کشورش برای مقابله با تحریم‌های غرب عنوان کرد: روسیه با قاطعیت در برابر چالش‌های خارجی می ایستند، هم به دلیل سیاست‌های مسئولانه کلان اقتصادی سال‌های اخیر و هم به لطف راه‌حل‌های سیستمی برای تقویت حاکمیت اقتصادی و امنیت فناوری و غذایی.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.