محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی در این تماس تلفنی ضمن ابلاغ سلام و دعای خیر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری برای هادی خانیکی، برای این استاد علوم ارتباطات دانشگاه آرزوی بهبودی و سلامتی عاجل کرد.

به گزارش جماران؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت وگوی تلفنی با «هادی خانیکی» ضمن احوال پرسی، در جریان مراحل درمان وی قرار گرفت.

محمدمهدی اسماعیلی شامگاه جمعه -دوم اردیبهشت ۱۴۰۱ - همزمان با شب قدر، در گفت و گوی تلفنی با هادی خانیکی استاد علوم ارتباطات اجتماعی و سردبیر سابق دو نشریه  آئین و آئین گفت و گو، ضمن احوال پرسی، پیگیر روند درمان وی شد.

وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی در این تماس تلفنی ضمن ابلاغ سلام و دعای خیر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، برای این استاد علوم ارتباطات دانشگاه آرزوی بهبودی و سلامتی عاجل کرد.

خانیکی در این گفت وگو ضمن تشکر از رئیس جمهور و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، درباره وضعیت حال عمومی خود توضیح داد که در بیمارستان بستری است و مراحل شیمی درمانی را طی می کند.

وزیر ارشاد جویای حال «هادی خانیکی» شد/ ابلاغ سلام رئیس جمهور

اواخر هفته گذشته هادی خانیکی با انتشار ویدیویی در حساب کاربری خود در اینستاگرام از ابتلا به سرطان پانکراس و بستری بودن در یکی از بیمارستان های تهران خبر داد و گفت که  مراحل شیمی‌ درمانی را آغاز کرده است.

امید اجتماعی و چالش‌های دانشگاه در ایران از جمله کتاب‌هایی است که به قلم هادی خانیکی منتشر شده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.