شهریار حیدری نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب در مجلس یازدهم با تذکر به دولت و مجلس افزود: دولت و مجلس باید ساختار بودجه ریزی را اصلاح کنند، چرا که این ساختار کاملا ظالمانه است و عادلانه و منصفانه نیست، آیا رویکرد بودجه ۱۴۰۱ به سمت مناطق محروم است یا برخوردار؟

به گزارش جماران؛ به نقل از ایلنا، نماینده مردم قصرشیرین، اصلاح ساختار بودجه‌ریزی و ساختار اداری کشور را ضروری دانست و گفت: این ساختار کاملا ظالمانه و به دور از عدالت و انصاف است.

شهریار حیدری در نشست علنی امروز (دوشنبه، ۲۹ فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: روز ارتش را به غیورمردان ارتش جمهوری اسلامی تبریک می گویم و در همین روز به وزیر دفاع تذکر می دهم، چرا که در حالی ۳۴ سال از جنگ تحمیلی می گذرد که برای آزادسازی این مرز و بوم لحظه به لحظه شهید تقدیم کرده ایم، اما امروز پس از گذشت ۳ دهه هنوز مردم مناطق مرزی امکان دسترسی به زمین های کشاورزی را ندارند. خواهش می کنم به این وضعیت رسیدگی کنید.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب در مجلس یازدهم با تذکر به دولت و مجلس افزود: دولت و مجلس باید ساختار بودجه ریزی را اصلاح کنند، چرا که این ساختار کاملا ظالمانه است و عادلانه و منصفانه نیست، آیا رویکرد بودجه ۱۴۰۱ به سمت مناطق محروم است یا برخوردار؟

وی اصلاح ساختار اداری را نیز ضروری دانست و گفت: اگر امروز کسی پارتی نداشته باشد، هیچ کاری از او در ادارات پیش نخواهد رفت، لذا درخواست دارم دولت و مجلس هر ماه یکبار جلسه مشترک برگزار کنند تا اصلاح ساختار اداری و اصلاح ساختار بودجه ریزی محقق شود، چرا که در این شرایط خدمت بزرگی به مردم خواهد شد.

حیدری به دولت به دلیل بروز ریزگردها تذکر داد و افزود: ۲۰ سال است مردم نوار غربی و جنوبی کشور درگیر ریزگردها هستند، اما دولت ها هیچ فکری برای حل این مشکل نکرده اند، اما وقتی مشکل به تهران رسید صدای همه بلند شد، لذا خواهش می کنم این موضوع بسیار حساس و آسیب زا حل شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.