منتظری دادستان کل کشور گفت: در دولت روحانی هرکاری کردم که کارگروه فیلترینگ جلسه تشکیل دهد فقط دو بار تشکیل دادند.

به گزارش جماران؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران، حجت الاسلام منتظری گفت:در دولت روحانی هرکاری کردم که کارگروه فیلترینگ جلسه تشکیل شود فقط دو بار تشکیل جلسه دادند.

حجت الاسلام محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور عصر امروز در دانشگاه آزاد تهران جنوب اظهار کرد: در خصوص فیلترینگ فضای مجازی و تلگرام باید بگویم که اراده‌ای نبود در دولت روحانی هرکاری کردم که کارگروه فیلترینگ جلسه تشکیل شود فقط دو بار تشکیل جلسه دادند بقیه موارد یا شرکت نکردند و یا مخالف تصمیم گیری برای بررسی فیلترینگ بودند و رای نمی‌دادند، چون مورد نظر آقایان نبود.

وی افزود: ۸ سال دفاع مقدس جوانان سینه سپر کردند که دشمن نتواند کشور را به تاراج ببرد و انقلاب باقی بماند

دادستان کل کشور بیان کرد:  فضای مجازی همچنان که مفید است به همان اندازه هم خطرناک است.

وی گفت: فضای مجازی یک فناوری بسیار ارزشمندی است، اما به همان اندازه که ارزشمند است، خطرات فراوانی دارد. دشمن به ارزش‌ها، دین، اعتقادات، پادکدامنی و فرهنگ بصورت شبیخون یورش برده است. شما هر چه توان دارید باید در برابر نفوذ دشمن به کار بگیرید.

منتظری ادامه داد: در دوره رئیس جمهور روحانی، بنده ۲ بار توانستم که کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه را با حضور وزرا تشکیل دهم. این کار گروه متشکل از ۶ وزیر و ۶ عضو غیر وزیر است. در بقیه موارد افراد شرکت نمی‌کردند و اگر حضور پیدا می‌کردند، اظهار می‌کردند که شما در مورد فلان موضوع رای ندهید و در حال حاضر این مشکل وجود دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.