سخنگوی کاخ سفید بدون اشاره به بدعهدی‌های کشورش در قبال برجام، گفت که «تعهد آمریکا نسبت به ادامه مسیر دیپلماسی در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران» همچنان به قوت خود باقی است.

به گزارش جماران؛ سخنگوی کاخ سفید در واکنش به اعلام آمادگی ایران برای بازگشت به مذاکرات هسته‌ای تا پایان ماه نوامبر، گفت که اظهارنظر درباره زمان دور بعدی مذاکرات را به نمایندگان آمریکا و اروپا واگذار می‌کند.

«جن ساکی» سخنگوی کاخ سفید در واکنش به اعلام آمادگی ایران برای بازگشت به مذاکرات هسته‌ای تا پایان ماه نوامبر، گفت که اظهارنظر درباره زمان دور بعدی مذاکرات را به نمایندگان آمریکا و اروپا واگذار می‌کند.

وی بدون اشاره به بدعهدی‌های کشورش در قبال برجام، گفت که «تعهد آمریکا نسبت به ادامه مسیر دیپلماسی در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران» همچنان به قوت خود باقی است.

پیش از این، «علی باقری» معاون وزیر خارجه ایران که برای دیدار با «انریکه مورا» معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به بروکسل سفر کرده است، در پیامی توئیتری نوشت که گفت‌وگویی جدی و سازنده با مورا در مورد عناصر ضروری مذاکرات موفق داشتم. توافق کردیم‌ پیش‌ از پایان ماه نوامبر مذاکرات را شروع کنیم. تاریخ دقیق هفته بعد اعلام خواهد شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.