حسینی معاون امور مجلس رئیس جمهوری گفت: برای تصدی وزارت آموزش و پرورش گزینه‌های متعددی مطرح است که هفته آینده با تامل و بررسی، شایسته‌ترین فرد از نظر کارآمدی، به مجلس معرفی می‌شود تا پس از کسب رای اعتماد در راس این وزارتخانه قرار گیرد.

به گزارش جماران؛ معاون امور مجلس رئیس جمهوری گفت: با وجود فرصت سه ماهه رئیس جمهوری برای معرفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، به دلیل اهمیت این وزارتخانه از بین گزینه‌های متعدد مطرح، بهترین و شایسته‌ترین فرد به زودی به مجلس شورای اسلامی معرفی می‌شود.

سید محمد حسینی روز یکشنبه در حاشیه سفر یک روزه به شهرستان‌های ورامین و قرچک در جمع خبرنگاران اظهارداشت: بر اساس قانون اساسی، رئیس‌جمهوری برای معرفی وزیر جدید، سه ماه فرصت دارد و با وجود اداره وزارت آموزش و پرورش توسط سرپرست، به دلیل اهمیت این وزارتخانه، به زودی گزینه جدید به مجلس شورای اسلامی معرفی می‌شود.

وی ادامه داد: برای تصدی وزارت آموزش و پرورش گزینه‌های متعددی مطرح است که هفته آینده با تامل و بررسی، شایسته‌ترین فرد از نظر کارآمدی، به مجلس معرفی می‌شود تا پس از کسب رای اعتماد در راس این وزارتخانه قرار گیرد.

معاون رئیس‌جمهوری با تاکید بر این که دولت مردمی تلاش دارد تا با حضور بین مردم، از نزدیک با مشکلات آشنا شود، بیان کرد: پس از برگزاری جلسه مشترک رئیس جمهوری با نمایندگان استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، جلسه‌ای با حضور نمایندگان استان تهران نیز برگزار می‌شود تا نمایندگان مسائل و مشکلات حوزه‌های انتخابیه خود را بدون واسطه با رئیس جمهوری مطرح کنند.

حسینی تصریح کرد: معاون اجرایی رئیس‌جمهوری وظیفه طراحی و هماهنگی سفر رئیسی به مناطق مختلف کشور را بر عهده دارد که با هماهنگی، این سفر به استان تهران نیز انجام می‌شود.

وی گفت: با توجه به در پیش بودن فصل سرما، سفرهای استانی به مناطق که در زیرساخت‌های با مشکلاتی مواجه هستند، در اولویت قرار دارد.

معاون امور مجلس رئیس جمهوری در سفر یکروزه به شهرستان‌های ورامین و قرچک، ضمن ادای احترام به شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، در همایش نخبگان و فعالان اجتماعی و فرهنگی شهرستان قرچک و جشن میلاد نبی مکرم اسلام شهرستان ورامین شرکت کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.