قالیباف رییس مجلس اظهار کرد: لازم است مسئولان اجرایی در هر سطحی به طور شفاف درباره روند واردات، تولید و تزریق واکسن کرونا آمار و اطلاعات دقیق به مردم ارایه کنند و از بیان هر گونه اخبار و آمار غیر قطعی یا اطلاعات برآمده از حدس های غیر دقیق بپرهیزند تا مردم به اشتباه نیفتند.

به گزارش جماران؛ رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان اجرایی درباره روند واردات، تولید و تزریق واکسن کرونا اطلاعات دقیق به مردم ارایه کنند.

محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز(یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور با تسلیت فرارسیدن سالروز شهادت امام باقر(ع) در خصوص مشکل آب مردم خوزستان گفت: بحران‌ کمبود آب خوزستان و گلایه‌های به حق مردم شریف آن استان موضوع دیگری است که برای رسیدگی به آن رئیس کمیسیون انرژی مأموریت یافت تا با نظارت میدانی از نزدیک ابعاد مسئله را بررسی کرده و موضوع را پیگیری کنند. با همت نمایندگان مردم استان خوزستان و اعضای کمیسیون انرژی، موضوعاتی مثل افزایش ظرفیت خروجی سد کرخه و دز، تأمین آب پایین دست در دشت آزادگان، مشکلات دامداران و کشاورزان، تأمین مالی فوری فعالیت‌های مرتبط با تأمین آب شرب و آب مورد نیاز برای دام و همچنین پرداخت خسارت کشاورزان که پیش از این تصویب شده بود، به عنوان مهم‌ترین اقدامات نظارتی مجلس مورد بررسی و پیگیری‌ قرار گرفت که با همراهی و جدیت مدیران کشور و استان منجر به نتایج مؤثری در کمتر شدن مشکلات مردم شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم با ادامه اقدامات، مشکل مردم به طور کامل رفع شود. پیگیری فوری رئیس محترم دستگاه قضا برای مشکلات آب در استان خوزستان و رفع دغدغه‌های مردم از اقدامات مثبت و ارزشمند روزهای اخیر بود که نقش قابل توجهی در افزایش هماهنگی و بسیج ظرفیت‌های هر سه قوه برای حل مشکلا مردم داشت.

قالیباف همچنین اظهار کرد: لازم است مسئولان اجرایی در هر سطحی به طور شفاف درباره روند واردات، تولید و تزریق واکسن کرونا آمار و اطلاعات دقیق به مردم ارایه کنند و از بیان هر گونه اخبار و آمار غیر قطعی یا اطلاعات برآمده از حدس های غیر دقیق بپرهیزند تا مردم به اشتباه نیفتند.

ادامه دارد...

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.