جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ در مورد حادثه انفجار پارک ملت گفت: فیلم منتشر شده در فضای مجازی و طرح اینکه در پی وقوع این حادثه برخی از ساختمان‌های پایتخت دچار انفجار و حریق شده است، واقعیت ندارد و این فیلم ها مربوط به این حادثه نیست.

به گزارش جماران؛ جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ در واکنش به جوسازی‌ رسانه‌های معاند در رابطه با صدای انفجار شنیده شده از پارک ملت مبنی بر اینکه این حادثه را امنیتی قلمداد کردند، گفت: کار رسانه‌های ضد انقلاب همین جوسازی‌هاست؛ فقط تعدادی برگ و شاخه بر زمین ریخته است و هیچ خسارت جانی و مالی نداشتیم.

سردار "حمید هداوند" درباره جزئیات صدای انفجاری که بامداد امروز شنبه از پارک ملت تهران شنیده شد، افزود: فیلم منتشر شده در فضای مجازی و طرح اینکه در پی وقوع این حادثه برخی از ساختمان‌های پایتخت دچار انفجار و حریق شده است، واقعیت ندارد و این فیلم ها مربوط به این حادثه نیست.

وی اظهار داشت: این حادثه موضوع خاصی نبوده و فقط در یک لحظه صدای انفجاری شنیده شد.

به گفته این مقام انتظامی، علت وقوع این حادثه در دست بررسی است و به محض دریافت چرایی شنیده شدن صدای انفجار، جزئیات موضوع به اطلاع عموم خواهد رسید.

بامداد امروز برخی رسانه‌ها از شنیدن شدن صدای انفجار در اطراف پارک ملت خبر دادند و پس از آن نیروهای آتش نشانی به پارک ملت اعزام و در مقابل این محل مستقر شدند.  

هنوز دلیل مشخصی برای این حادثه بدست نیامده و نشانه ای از آتش سوزی و یا انفجار نیز در محل دیده نشده است.  

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
  • کدخبر: 1516572
  • منبع: پایگاه خبری پلیس
  • نسخه چاپی

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.