سردار حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر اینکه «آمریکا هیچ وقت دوست ما نبوده و نیست و به همین دلیل روابط ما با آمریکا عادی نمی‌شوند.» افزود: «مردم امید دارند با تشکیل دولت جدید برای نخستین بار دولت اسلامی تشکیل و گره از مشکلات باز شود.»

به گزارش جماران؛ فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر اینکه آمریکا هیچ وقت دوست ما نبوده و نیست گفت: روابط ما با آمریکا عادی نمی‌شوند چنانچه این عادی سازی مشکلات کشور را نیز حل نخواهد کرد.

امیرعلی حاجی زاده جمعه شب در سومین سالگرد شهید مدافع حرم شهید ابراهیم رشید با بیان اینکه مذاکره کنندگان ما باید بدانند با دشمن در حال مذاکره هستند، گفت: آمریکا هیچ وقت دوست ما نبوده و نیست و به همین دلیل روابط ما با آمریکا عادی نمی‌شوند و حتی این عادی سازی مشکلات کشور را حل نمی‌کند.

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با قدردانی از حضور مردم در انتخابات ۲۸ خرداد گفت: همه مردم امید دارند با تشکیل دولت جدید برای نخستین بار دولت اسلامی تشکیل و با استفاده از نیروهایی ولایی و خدمتگذار، گره از مشکلات مردم باز شود.

وی افزود: کشور آماده تحولی عظیم در تمامی عرصه‌ها است و بسترها برای ایجاد آن فراهم شده و امیدواریم دولت جدید مشکلات اقتصادی و معیشت مردم بویژه تورم، بیکاری و موانع ازدواج جوانان را حل کند.

حاجی‌زاده ویروس داعش را برآمده از اندیشکده های آمریکایی عنوان کرد و افزود: این رژیم در تلاش بود تا با نیروهای تکفیری و تروریستی خود سراسر دنیای اسلام را درگیر کند.

وی افزود: داعش با تدبیر و تصمیم به موقع رهبر انقلاب و ایثار و از خودگذشتگی مدافعان حرم خصوصاً سردار رشید حاج قاسم سلیمانی مهار و نابود شد.

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه با اشاره به مظلومیت شهدای مدافع حرم گفت: هدایت و فرماندهی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ایثار شهدای مدافع حرم، عامل اصلی امنیت امروز ماست و به برکت خون همین شهدا و درایت رهبری دشمنان تاکنون ناکام مانده‌اند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.