جواد نیک بین، عضو کمیسیون فرهنگی گفت: به دنبال محدود کردن پلتفرمهای مجازی نیستیم. احتمال دارد با این طرح بعضی از فضاها قانونا آزاد شوند، مانند تلگرام و توئیتر.

به گزارش جماران؛ به نقل از برنا، نماینده مردم کاشمر در مجلس در رابطه با "طرح صیانت از فضای مجازی" گفت: آنچه که در فضای مجازی پخش شده برداشت های برشی از یک طرح ناقص است که در مجلس های گذشته بوده و ارتباطی هم به مجلس یازدهم ندارد، هنوز طرح جامع و کامل بارگذاری نشده که آقایان در مورد آن بحث می کنند.

«جواد نیک بین»، عضو کمیسیون فرهنگی و نماینده مردم کاشمر در مجلس، در رابطه با "طرح صیانت از فضای مجازی" گفت: طرح مجلس با موضوع صیانت از حقوق شهروندی متناقض نیست، آنچه که در فضای مجازی پخش شده با آنچه که واقعیت دارد کاملا متفاوت است. آنچه که در فضای مجازی پخش شده برداشت های برشی از یک طرح ناقص است که در مجلس های گذشته بوده و ارتباطی هم به مجلس یازدهم ندارد، هنوز طرح جامع و کامل بارگذاری نشده که آقایان در مورد آن بحث می کنند. ما در توسعه فرهنگی به دنبال محدود کردن فضای مجازی  پلت فرمهای مجازی نیستیم. احتمال دارد با این طرح بعضی از فضاها قانونا آزاد شوند، مانند تلگرام و توئیتر. 

 

جواد نیک بین

 

او در پاسخ به این سوال که یعنی می فرمایید این طرح منجر به رفع فیلتر توییتر و تلگرام می شود!؟ گفت: قطعا و قرار نیست با وی پی ان ها برخورد شود. 

نیک بین بیان کرد: هنوز طرح در اخیار نمایندگان قرار نگرفته و فقط اصل 85 شدن آن به رای گذاشته شده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.