نماینده دائمی روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین اعلام کرد که اگر آمریکا بار دیگر از توافق هسته‌ای با ایران پس از احیای آن خارج شود: «اگر آمریکا دوباره همان اشتباه را تکرار کند، ایران می‌تواند پاسخ سخت‌تر و جدی تری بدهد. در این‌صورت هیچ‌کس از این امر خوشش نخواهد آمد»

به گزارش جماران؛ نماینده دائمی روسیه در سازمان‌های بین‌المللی اعلام کرد که اگر آمریکا دوباره از توافق هسته‌ای با ایران پس از احیای آن، خارج شود، جواب ایران جدی‌تر و شدیدتر از گذشته خواهد بود.

«میخائیل اولیانوف» نماینده دائمی روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین اعلام کرد که اگر آمریکا بار دیگر از توافق هسته‌ای با ایران پس از احیای آن خارج شود، جواب ایران جدی‌تر از گذشته و به مراتب شدید‌تر خواهد بود.

وی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: «بسیاری افراد این پرسش را مطرح می‌کنند که آیا تضمینی وجود دارد که آمریکا دوباره برجام را پس از احیای آن ترک نکند. به عقیده من بهترین تضمین «تجارب منفی گذشته» است. اگر آمریکا دوباره همان اشتباه را تکرار کند، ایران می‌تواند  پاسخ سخت‌تر و جدی تری بدهد. در این‌صورت هیچ‌کس از این امر خوشش نخواهد آمد».

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند
  • کدخبر: 1514717
  • منبع: ایلنا به نقل از اسپوتنیک
  • نسخه چاپی

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.