متاسفانه هیچ کدام از همکاران عزیز و محترم که فرصت حضور در این کنفرانس مطبوعاتی را یافته بودند سوالی در خصوص بحران کرونا و مهم تر از آن بحران واکسن کرونا نپرسیدند.

به گزارش جماران؛ امتداد نوشت: نخستین کنفرانس مطبوعاتی سید ابراهیم رییسی با عنوان رئیس جمهور منتخب برگزار شد. در این کنفرانس مطبوعاتی بارها و بارها در خصوص سیاست خارجی و برجام و ارتباط با امریکا از وی سوال شد و در سوال های بعدی او اکثر سوال ها را به پاسخ های نخستش ارجاع داد.

اما متاسفانه هیچ کدام از همکاران عزیز و محترم که فرصت حضور در این کنفرانس مطبوعاتی را یافته بودند سوالی در خصوص بحران کرونا و مهم تر از آن بحران واکسن کرونا نپرسیدند. 

مطمئنا اگر امتداد امکان حضور در این نشست را پیدا کرده بود سوالش در همین خصوص بود که دولت آینده چطور می خواهد بحران کرونا که را کنترل کند آنهم در شرایطی که واکسن به اندازه وارد نشده است و بسیاری از مردم که دو نخست را زده اند منتظر دور دوم واکسن هستند. امروز همه ما می‌دانیم بحران کرونا آسیب‌های بسیار جدی به کسب و کار مردم و تحدید معیشت آنها وارد کرده است اما حتی یک نفر از رئیسی نپرسید این آسیب‌ها قرار است چگونه جبران شود؟

اکنون از همین تریبون استفاده میکنیم و می پرسیم برنامه دولت آینده برای کنترل بحران کرونا چیست؟ آیا اگر کشور وارد پیک جدیدی بشود اقدام به قرنطینه می کنند؟ کمبود واکسن را چطور جبران خواهند کرد و آیا میتوان امیدوار بود تعداد بیشتری از مردم واکسن بزنند؟ 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.