کنعانی‌مقدم کنشگر سیاسی اصولگرا با اشاره به اینکه در انتخابات شاهد یک دوقطبی خواهیم بود، بیان کرد: یکی گفتمانی است که آقای همتی مطرح می‌کند و دیگری نیز گفتمانی که آقای رئیسی مطرح کرد؛ این دو یک دوقطبی است که می‌توانند آرای خاکستری را وارد عرصه رقابت کند؛ اگر مشارکت حداکثری اتفاق بیفتد، فارغ از اینکه چه کسی رئیس‌جمهور خواهد شد، ملت ایران پیروز انتخابات خواهند بود.

به گزارش جماران؛ کنشگر سیاسی اصولگرا با اشاره به آخرین مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه دوقطبی شکل خواهد گرفت، اظهار داشت: مردم به دلیل نارضایتی که از وضع موجود دارند و نه به خاطر اینکه آقای همتی توانایی زیادی دارد و به دلیل این که آقای رئیسی رای نیاورد ممکن است آرای‌شان به سمت ایشان برود.

حسین کنعانی‌مقدم دبیرکل حزب سبز درباره مناظره سوم کاندیداهای ریاست‌جمهوری با بیان اینکه این مناظره مقداری شفاف‌تر از دو مناظره قبلی بود، اظهار داشت: به نظر می‌آید کاندیداها یک مقدار از لاکی که سیاسیون برای خودشان قرار می‌دهند، در حال خارج شدن هستند و واقعیت‌ها را بیان می‌کنند. این مناظره رقابتی‌تر بود و در آن سه گفتمان در حال رقابت با یکدیگر بودند.

وی افزود: یکی گفتمان تداوم وضع موجود و ادامه دولت روحانی، دومین گفتمان به سمت یک تحول‌خواهی و حرکت‌های انقلابی برای تغییر در ساختارها پیش رفت و سومین گفتمان محافظه‌کاری بود که ما بین این دو جریان قرار داشت.

کنعانی‌مقدم با اشاره به اینکه در انتخابات شاهد یک دوقطبی خواهیم بود، بیان کرد: یکی گفتمانی است که آقای همتی مطرح می‌کند و دیگری نیز گفتمانی که آقای رئیسی مطرح کرد؛ این دو یک دوقطبی است که می‌توانند آرای خاکستری را وارد عرصه رقابت کند؛ اگر مشارکت حداکثری اتفاق بیفتد، فارغ از اینکه چه کسی رئیس‌جمهور خواهد شد، ملت ایران پیروز انتخابات خواهند بود.

وی گفت: از امروز به بعد ما باید شاهد این باشیم که آرا خاکستری چقدر تمایل به رای دادن پیدا می‌کنند و نه اینکه به چه کسی رای می‌دهند. اگر مردم به سمت رای دادن بیایند، سعی می‌کنند به جریان اصولگرایی رای ندهند و به نوع تفکری که آقای همتی مطرح می‌کند، رای دهند. اما اگر به این تصمیم برسند که رای ندهند، انتخابات به دور دوم کشیده می‌شود و در دور دم نیز یک دو قطبی شکل خواهد گرفت که شاید اتفاق انتخابات سال ۸۴ که بین آقای هاشمی و احمدی‌نژاد تکرار شود؛ آقای هاشمی رای زیادی آورد. آنهایی که نمی‌خواستند در دور دوم به آقای هاشمی رای بدهند به احمدی‌نژاد رای دادند و او رئیس‌جمهور شد.

سخنگوی جبهه ایستادگی درباره تغییر موازنه از همتی به مهرعلیزاده اظهار داشت: آقای مهرعلیزاده کبریت بدون خطر است، اما آقای همتی که هیزم انتخابات است، می‌آید که تنور انتخابات را گرم کند؛ مردم به دلیل نارضایتی که از وضع موجود دارند و نه به خاطر اینکه آقای همتی توانایی زیادی دارد و به دلیل این که آقای رئیسی رای نیاورد ممکن است آرای‌شان به سمت ایشان برود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.