منصور حقیقت پور مشاور لاریجانی معتقد است که بیانات رهبری در مورد ردصلاحیت ها حکم حکومتی برای لاریجانی بود و ستادهای علی لاریجانی به محض اعلام شورای نگهبان فعال می‌شوند.

به گزارش جماران؛ منصور حقیقت‌پور بیانات رهبر انقلاب درباره ظلم به برخی از رد صلاحیت‌شدگان را نوعی حکم حکومتی و خطاب به شورای نگهبان خواند و گفت که مطالبه رهبر انقلاب درباره جبران جفای روا شده به برخی رد صلاحیت‌شدگان نباید روی زمین بماند.

منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین درباره بیانات رهبر انقلاب مبنی بر این که «در جریان عدم احراز صلاحیت، به بعضی از کسانی که احراز صلاحیت‌شان نشده بود، جفا شد» گفت: آقای لاریجانی در برابر تهمتی که به او زده شد سر تمکین فرود آورد و باید قدردانی کرد از رهبر انقلاب که به یاری مظلوم آمدند.

 

آنچه امروز رهبر انقلاب گفتند حکم حکومتی بود

 

او تاکید کرد: آنچه امروز رهبر انقلاب گفتند حکم حکومتی بود که با توجه به ظلم  روا شده در حق برخی افراد شورای نگهبان شرعاً مکلف است مساله را مورد بررسی قرار داده و اعلام موضع و نظر کند.

 

منصور حقیقت پور

 

حقیقت‌پور با بیان این که شورای نگهبان یا با بیانیه به این حکم حکومتی لبیک بگوید یا جلسه‌ای برای بررسی دقیق این مساله تشکیل دهند، افزود: رهبر انقلاب در این صحبت با یاری مظلوم تاکید کردند که هم عوامل گزارش‌دهنده خطا کردند هم تصمیم‌گیران.

 

شورای نگهبان فرمان آقا را حکم حکومتی تلقی کند

 

او ادامه داد: آقا حکم شرعی فرمودند که این جفا باید شرعاً و همه‌جانبه جبران شود. شورای نگهبان یا فرمان آقا را حکم حکومتی تلقی کند یا در جلسه با توجه به ظلم روا شده رفتار و تصمیم گیری کند.

حقیقت‌پور با توجه به گذشت ۲ هفته از زمان فعالیت‌های تبلیغاتی گفت: صداوسیما باید جبران کند؛ ۲ هفته از ما گرفته شد و از دست رفت و ما خواستار این هستیم که این مساله به نفع ما جبران شود.

او ادامه داد: آقایانی که با بی‌تقوایی برای رسیدن به پاستور مسابقه دادند و در این روند بی‌اخلاقی کردند، خجالت بکشند و مردم نیز آنهایی که آبروی بیت داماد شهید مطهری را بردند، بشناسند.

حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: تمام دوستداران دکتر لاریجانی آماده باشند بعد از اظهارنظرهای شورای نگهبان تمام ستادها بر مدار اخلاق فعال می‌شوند.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند
  • کدخبر: 1512127
  • منبع: اعتمادآنلاین
  • نسخه چاپی

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.